(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Наталія Поліщук протягом тижня провела п’ять семінарів для фізичних осіб – підприємців та безробітних Чечельницького району.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Посадовими особами Управління Держпраці у Вінницькій області проведено комплексну планову перевірку у сферах промислової безпеки, охорони праці та здійснення державного гірничого нагляду на ПрАТ «Жежелівський кар’єр».
Державна інспекція праці Литовської Республіки відзначила своє 100-річчя. Зважаючи на багаторічне співробітництво з Державною службою України з питань праці, на офіційний урочистий захід до Вільнюсу було запрошено Голову Держпраці Романа Чернегу.
30 травня 2017 року близько 15:00 стався нещасний випадок з тяжким наслідком з фізичною особою – підприємцем К., 1971 р.н. Під час розпилювання колод на дошки на саморобній стрічковій горизонтальній пилорамі полотно пилки лопнуло і його фрагмент поранив ліву руку, ушкодивши плечову артерію, вену та серединний нерв.
Погода 7-11 червня   7 червня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується відносно висока температура повітря, короткочасні дощі, місцями грози, місцями град.
Статус учасників бойових дій та інвалідів війни визначено Законом України від 22.10.1993 р. № 3551-XII «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
Комісія Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці працівників ТОВ «Жмеринський елеватор», які пройшли навчання у ТОВ «Вінницький обласний навчально-виробничий комбінат».
Інформацію подано відповідно до Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 17 квітня 2019 року № 337. Порядок набуде чинності 01 липня 2019 року.
Лікар відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області А.В.Ліщун провела нараду з посадовими особами ТОВ «Подільська курка» (с. Дзвониха Тиврівського району) щодо змін, які відбулися у законодавстві про працю та інших нормативно-правових актах, і стосуються гігієни праці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.