(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Комісія у складі Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці слюсарів-електриків з обслуговування та ремонту ескалаторів ТОВ «Шиндлер», які пройшли навчання у ПП «Учбово-курсовий комбінат «Гайзель».
Погода 21-25 лютого   21 лютого 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вище норми. Хмарно з проясненнями, без істотних опадів 23-24 лютого місцями дощ, на дорогах місцями ожеледиця.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» (далі – ДП «ГНМЦ») повідомляє, що Технічний регламент обладнання, що працює під тиском, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 16 січня 2019 року № 27 (далі – Технічний регламент) набув чинності 23 січня 2020 року.
Голова комітету Верховної Ради з питань соціальної політики Галина Третьякова під час зустрічі членів Української Ради Бізнесу розказала про перші результати прийняття Закону про зменшення штрафів за порушення норм трудового законодавства (законопроект № 1233), яким були знижені штрафи за наявну незадекларовану працю.
На виконання доручення Прем’єр-міністра України з 20 по 31 січня відбулася інформаційна кампанія, під час якої 600 інспекторів Держпраці відвідали понад 184 тисячі роботодавців у сферах торгівлі товарами та послугами, готельно-ресторанного бізнесу по всій території України. Ця кампанія стала першим етапом заходів з детінізації зайнятості.
Посадові особи Управління Держпраці у Козятинській міськрайонній філії Вінницького ОЦЗ провели робочу зустріч з представниками райдержадміністрації, податкової інспекції та роботодавцями району, під час якої обговорили хід виконання доручення Прем’єр-міністра України про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України».
Кожен найманий працівник має право на здорові та безпечні умови праці, нормований робочий час, оплачувані відпустки й лікарняні, допомогу в разі нещасного випадку на роботі. Всього цього позбавлені незадекларовані працівники.
Начальник відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Анатолій Ткачук провів нараду із заступником генерального директора ТОВ «Рембудмонтаж ВВС» Миколою Шпуком та інженером з охорони праці ТОВ «Вінницябуд» Віталієм Присяжнюком, під час якої розглянули стан травматизму у будівництві та заходи для запобігання нещасним випадкам.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.