(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Уряд затвердив форми заяв для отримання роботодавцем дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства
ДП «Редакція журналу «Охорона праці» організовує і проводить 8 грудня 2017 року практикум з розслідування нещасних випадків відповідно до нової редакції Порядку.
Для працівників нелегальна зайнятість, виплата заробітної плати в «конвертах» призводить до:
Погода 14-17 листопада   14 листопада 2017
На Вінниччині очікується припинення опадів та зниження нічної температури до морозів.
Відповідно до річного Плану проведення перевірок суб’єктів господарювання (виробничих об’єктів) на 2017 рік (зі змінами), затвердженого Мінекономрозвитку України, проводяться планові перевірки щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
18 вересня 2017 року підсобний робітник філії «Південний Буг» ТОВ СП «НІБУЛОН» (с.Березна Хмільницького району) К., 1960 р.н., розвозив корми для годівлі тварин. О 13:40 він зайшов у приміщення корівника №9, присів на солому. На запитання доярок, що сталось, відповів, що погано себе почуває, а за кілька хвилин помер.
До уваги роботодавців!   14 листопада 2017
Використання незадекларованої праці – грубе порушення трудового законодавства.
Фахівці Управління Держпраці 9-10 листопада 2017 року взяли участь у тренінгу Вінницького регіонального компоненту проекту «Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні», що реалізується Координатором проектів ОБСЄ в Україні на замовлення Міністерства соціальної політики України.
До Державної служби України з питань праці та телеканалу 1+1 звернулася Марина Ананська. За словами Марини, її незаконно звільнили з приватного готелю, що знаходиться в м. Київ. Інспекційне відвідування готелю провели фахівці Держпраці з питання фактичного допуску працівників до роботи без оформлення трудового договору (контракту). Журналісти ТСН офіціно звернулися до Держпраці щодо їх можливого залучення до проведення інспекційного відвідування та отримали відповідну згоду.
22 липня 2017 року о 12:30 на полі №7 ФГ «Явір» (смт. Вендичани Могилів-Подільського району) під час збирання урожаю загорівся зернозбиральний комбайн Claas Dominator – 108 SL-MA, яким керував його власник Д., 1983 р.н. У результаті комбайнер отримав опіки кінцівок.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.