(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
За ініціативи Державної служби України з питань праці у 2017 році започатковано проведення Всеукраїнського огляду-конкурсу на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці». До участі у конкурсі заяви подали 42 підприємства з усієї України.
За інформацією Вінницького обласного центру з гідрометеорології на Вінниччині очікується хмарна погода з проясненнями, без істотних опадів.
У Федерації профспілок області відбувся семінар-навчання з представниками членських організацій ФПО, у ході якого розглядались, зокрема, зміни в трудовому законодавстві.
12 жовтня 2017 року, в приміщенні Американського дому (вул. Пимоненка, 6) відбулась презентація національної інформаційної кампанії з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, який відзначається 18 жовтня.
Відповідно до графіка підвищення професійної підготовки посадових осіб Управління Держпраці у Вінницькій області 13 жовтня 2017 року проведено профнавчання, у ході якого розглядались питання порядку прийняття працівника на роботу та відмінності трудового договору від цивільно-правового.
З метою реалізації пріоритетних завдань з реформування соціально-трудової сфери, досягнення цілей Стратегії сталого розвитку «Україна-2020» та виконання Програми гідної праці для України на 2016-2019 роки Голова Держпраці Роман Чернега взяв участь у 10-й Європейській регіональній зустрічі МОП.
28 липня 2017 року на молочнотоварній фермі СВК «Прогрес» (с. Студена Піщанського району) їздовий С., 1980 р.н., підгортав корми. Близько 16.00 у нього різко погіршився стан здоров’я і чоловік помер.
Інформація про переможців та других кандидатів за результатами конкурсного відбору на посади державної служби категорії «В», який був проведений 10 жовтня 2017 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області
У ході засідання правлінням було розглянуто низку питань, пов’язаних із посиленням соціального захисту деяких категорій застрахованих громадян та забезпеченням статутної діяльності Фонду.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.