(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Такою була тема семінару з роботодавцями у Правобережному районному центрі зайнятості м.Вінниці, у якому взяла участь головний державний інспектор Управління Держпраці у Вінницькій області Лариса Пасічна.
Відповідно до статті 21 Закону України «Про охорону праці» роботодавець повинен одержати дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
Заступник начальника відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області Світлана Юревич провела нараду з посадовими особами ТОВ «Гервін» щодо змін, які відбулися у законодавстві про працю та інших нормативно-правових актах.
29-30 листопада 2017 року відбудеться дводенний семінар-практикум за темою «Розробка та впровадження систем менеджменту охорони праці на основі управління ризиками», 1 модуль.
До уваги роботодавців!   23 листопада 2017
Використання незадекларованої праці – грубе порушення трудового законодавства.
20 листопада 2017 року о 21:00 електрозварник ТОВ «ЮНАЛЕКС» (м. Одеса) М., 1991 р.н., який виконував роботи у м. Ладижин, помер (зупинка серця) під час відпочинку між змінами у дитячому оздоровчому закладі санаторного типу «Подільський Артек» (с. Заозерне Тульчинського району).
З 22 по 25 листопада Міністр соціальної політики України Андрій Рева братиме участь у міжнародній тристоронній (представники Урядів країн світу, роботодавців та професійних спілок) конференції «Соціальний діалог та майбутнє сфери праці», що проходить у м. Афіни (Греція).
Чи мають право промислово-санітарні лабораторії працювати після закінчення строку дії Свідоцтва про атестацію санітарних лабораторій?
З 4 по 6 грудня 2017 року в приміщенні Київської міської державної адміністрації, в рамках Всеукраїнського тижня права, проходитиме виставка-форум «Правники – суспільству» за участі фахівців Міністерства соціальної політики України.
Відділом нагляду в АПК та СКС проведено планову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у ТОВ «Агроінвест» (с.Скаржинці Хмільницького району).
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.