(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Сектором гірничого нагляду проведено позапланову перевірку дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, безпечного поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення під час проведення масового вибуху на Малинівському родовищі гранітів.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено 13 планових перевірок з питань додержання законодавства про зайнятість населення.
Оплата праці сумісника   6 листопада 2017
У навчальному закладі на час відпустки сторожа його заміщає двірник. Тобто виконує вдень обов’язки двірника, а вночі чергує за сторожа. У цей період працює на ставку двірника та 0,75 ставки сторожа. Як повинна здійснюватися оплата праці у цей період?
Не забудьте привітати   6 листопада 2017
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Погода на 4-7 листопада   3 листопада 2017
На Вінниччині прогнозується волога погода, з температурним режимом нижчим норми.
Метою медичного огляду працівника є визначення стану його здоров’я, зокрема, можливості виконання ним певних трудових обов’язків, своєчасного виявлення гострих чи хронічних професійних захворювань, встановлення у разі необхідності медичних протипоказань щодо здійснення окремих видів робіт, а також попередження виникненню та розповсюдженню інфекційних хвороб.
Фахівцями відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планові перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у ДП «Жмеринське лісове господарство», Калинівські і Шаргородській ЦРЛ.
3 листопада 2017 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду.
Зі святом!   3 листопада 2017
Вітання Міністра соціальної політики Андрія Реви з Днем працівника соціальної сфери.
31 липня 2017 року о 13:15, під час виконання робіт зі звалювання дерев у Демидівському лісництві ДП «Вінницьке лісове господарство», фізичною особою – підприємцем П., 1952 р.н., на бересті завис спиляний граб. П. вирішив підрізати берест, щоб обидва дерева впали. Підрізавши, відбігав у той бік, куди падали дерева.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.