(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Започаткований нещодавно Держпраці сервіс «інтерактивний інспектор», за допомогою якого працівники та роботодавці мають змогу отримувати відповіді на нагальні питання про особливості застосування законодавства на період карантину, виявився досить затребуваним.
Згідно з Укаом Президента України від 16 січня 2020 року№13 (зі змінами) з квітня 2020 року розпочалося звільнення військовослужбовців у запас зі Збройних Сил України. Відповідно у роботодавців виникає ряд запитань щодо працівників, які виконали військовий обов’язок і повертаються на свої робочі місця у період карантину.
На численні звернення Головних управлінь (Управлінь) Держпраці щодо надання роз’яснень стосовно процедури проведення розслідування випадків гострої респіраторної вірусної інфекції (коронавірусної інфекції) Державна служба України з питань праці повідомляє.
В період карантину, чинне законодавство надає можливість роботодавцю використати право на запровадження режиму простою.
Вітаємо зі святом!   28 квітня 2020
Найвищі цінності – це життя і здоров’я людини. Їх захист потребує чималих зусиль, адже інколи людська діяльність пов’язана з небезпечними ситуаціями, особливо, при виконанні службових обов’язків.
Голова Держпраці Ігор Дегнера взяв участь в онлайн-заході – круглому столі «Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі-2020. COVID-19: небезпеки й ефективна протидія», який організовано журналом «Промислова безпека» з нагоди Всесвітнього дня охорони праці.
З метою проведення своєчасних розслідувань нещасних випадків/гострих професійних захворювань (інфікування COVID-19) у медичних та інших працівників, що пов’язані з виконанням професійних обов’язків в умовах підвищеного ризику зараження на COVID-19 та забезпечення їх соціального захисту Держпраці запроваджує гарячу лінію 044 279 03 28 для медичних працівників, які захворіли на COVID-19.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження Мінімальних вимог щодо безпеки та здоров’я на роботі в металургійній промисловості».
Відповідно до п.3-1 Постанови «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» КМУ від 22 квітня 2020 року № 291 на період встановлення карантину та протягом 30 днів після закінчення такого періоду дозволяється залучення працівників окремих професій до роботи без проходження відповідного профілактичного медичного огляду.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.