(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Олексій Костенко провів планову перевірку дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки У Піщанському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей».
Погода 25-29 лютого   25 лютого 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вище норми. Хмарно з проясненнями, місцями невеликі опади, на дорогах місцями ожеледиця.
Припинення трудових відносин – це неприємна, часом невідворотна, але звична річ у ринкових умовах. Проте для того, щоб «розлучення» роботодавця і працівника сталося цивілізовано й влаштовувало обидві сторони, звільнення має враховувати певні законодавчі норми. Право на отримання вихідної допомоги є гарантією, яка уможливлює тимчасову заміну заробітку для працівника і дозволяє йому зосередитись на пошуку нової роботи.
2 квітня 2020 року в м. Київ відбудеться щорічний VIII Всеукраїнський Форум «Безпека праці – 2020» в рамках XII Міжнародної спеціалізованої виставки «Київський технічний ярмарок» на базі Міжнародного виставкового центру. Це щорічний захід, присвячений Всесвітньому дню охорони праці. Цього року він збере понад 100 учасників з різних регіонів України та понад 15 спікерів-експертів.
Кожен працюючий в Україні є застрахованим на випадок загальної чи професійної хвороби, травми, нещасного випадку, необхідності догляду за хворим членом родини, виникнення потреби у відновленні здоров’я та медико-соціальних послугах, а також смерті. Фінансування допомог, страхових виплат і послуг у разі настання страхових випадків гарантує Фонд соціального страхування України.
Заступник начальника Управління Держпраці Сергій Гаєв та начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Сергій Товпига провели нараду з інспекторами праці Управління Держпраці, під час якої підбили підсумки рекламно-інформаційної кампанії та виконання заходів державного контролю за додержанням законодавства про працю.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Комісія у складі Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці слюсарів-електриків з обслуговування та ремонту ескалаторів ТОВ «Шиндлер», які пройшли навчання у ПП «Учбово-курсовий комбінат «Гайзель».
Погода 21-25 лютого   21 лютого 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вище норми. Хмарно з проясненнями, без істотних опадів 23-24 лютого місцями дощ, на дорогах місцями ожеледиця.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» (далі – ДП «ГНМЦ») повідомляє, що Технічний регламент обладнання, що працює під тиском, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 16 січня 2019 року № 27 (далі – Технічний регламент) набув чинності 23 січня 2020 року.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.