(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

На виконання Плану заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) Державної служби України з питань праці на 2020 рік, затвердженого наказом Держпраці від 29.11.2019 № 106, фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області розпочато планову комплексну перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у КП «Вінницяоблтеплоенерго».
На сайті Верховної Ради з’явився текст проекту Закону України «Про працю» № 2708-1.
Погода 14-18 січня   14 січня 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вищий норми. Хмарно з проясненнями, без опадів, вночі та вранці туман на дорогах місцями ожеледиця.
У зв’язку із зростанням з 1січня 2020 р. мінімальної заробітної плати до 4723 грн, автоматично збільшились суми штрафів за порушення законодавства про працю, які може накласти Держпраці.
З метою привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до наявних проблем у сфері охорони праці, а також з нагоди відзначення у 2020 році Всесвітнього дня охорони праці ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці проводить у період з вересня 2019 до квітня 2020 року ІХ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
10 січня 2020 року перший заступник начальника Управління Держпраці Володимир Боковець взяв участь у Всеукраїнській селекторній нараді в режимі відеоконференції під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, під час якої обговорені питання щодо здійснення заходів із припинення незаконної діяльності закладів грального бізнесу, з протидії нелегальному обігу деревини, нелегальному обігу та роздрібній торгівлі пальним.
Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 01.01.2020 розпочався черговий етап подання щорічних декларацій за 2019 рік особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
У Польщі Головна інспекція праці відкрила інформаційну лінію для українських трудових мігрантів, де можна отримати всі необхідні відомості про працевлаштування, а також подати скаргу на працедавця. Про це повідомляє Польське радіо.
10 січня в Управлінні Держпраці у Вінницькій області відбулася робоча нарада, під час якої проведено обговорення змін до Порядку № 823 від 21.08.2019 року у редакції від 04.12.20149 року №1132 щодо здійснення Державного контролю за додержанням законодавства про працю.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.