(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У номері – найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
Фахівці Управління Держпраці провели перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників сільськогосподарських підприємств Бершадського району, які пройшли навчання у Дочірньому підприємстві ТОВ «Синтез-Союз» – «УКК».
2 березня 2019 року близько 7:00 стався нещасний випадок з двірником Комунального підприємства «Хмільниккомунсервіс» Хмільницької міської ради К., 1969 р.н. Потерпіла у світловідбиваючому жилеті безпеки прибирала тротуар, коли на неї здійснив наїзд автомобіль Тойота Ленд Крузер. Від сильного удару К. відкинуло на середину проїжджої частини. Жінка померла на місці пригоди від сполучної травми тіла.
За ініціативи Мінсоцполітики, підтримки та сприяння Проекту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» з 1 по 5 квітня ц. р. в м. Ірпінь відбувся тристоронній технічний семінар.
Комісія у складі посадових осіб Управління Держпраці провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників КП «Погребищенська ЦРЛ» та амбулаторій сімейної медицини, які пройшли навчання у Вінницькому національному аграрному університеті.
8 квітня 2019 року о 14:30 стався нещасний випадок з тяжким наслідком на деревообробній дільниці ТОВ «БМУ – 3» (м. Вінниця) з верстатником деревообробних верстатів Ц., 1983 р.н. Під час налаштування фрезерного деревообробного станка потерпілий пропускав заготовку дошки, рука потрапила під фрезу, внаслідок чого сталась травматична ампутація 2,3 і 5 пальців лівої руки.
Фахівці Управління Держпраці провели перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ТОВ «ПК «Зоря Поділля» (м. Гайсин), які пройшли навчання у Дочірньому підприємстві ТОВ «Синтез-Союз» – «УКК».
8-9 квітня 2019 року у м. Відні Австрійської Республіки відбулась 19-та конференція високого рівня Альянсу з питань протидії торгівлі людьми на тему «Використання технологій з метою протидії торгівлі людьми: від проблем до рішень».
28 лютого 2019 року о 16:55 на території Філії «Внутрішньогосподарський комплекс з виробництва кормів» ТОВ «Вінницька птахофабрика» після завантаження автомобіля SkaniaP3 80 комбікормом, його водія Т., 1965 р.н., виявили непритомним на трапі автоцистерни. Лікарі швидкої допомоги констатували смерть.
Посадові особи Управління Держпрацівзяли участь у роботі круглого столу «Шляхи зниження виробничого травматизму та профзахворюванності у галузі охорони здоров’я Вінниччини», який відбувся 9 квітня 2019 року за ініціативи управління виконавчої дирекції ФССУ у Вінницькій області у рамках проведення заходів до Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.