(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Головний державний інспектор сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області О.А.Медик провела нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами філії «Вінницький спецкар’єр» ДП «Західдорвибухпром» ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України».
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
18 липня 2017 року о 13:30 у дільниці штампування ПРАТ «Барський машинобудівний завод» штампувальник З., 1964 р.н., для того, щоб пришвидшити процес виготовлення деталей, самовільно перемкнув режим керування робочим ходом пресу з управління двома руками (що передбачено технологічним процесом) на педальне.
Інтерв’ю з головою Державної служби України з питань праці Романом Чернегою для журналу «Довідник кадровика».
5 квітня 2017 року о 8:26 голова первинної проофспілкової організації ВП Ладижинська теплова електрична станція ПАТ «ДТЕК Західенерго» Б., 1956 р.н., знепритомнів у місці для паління біля інженерно-побутового комплексу. Працівники фельдшерського пункту, який знаходиться поряд, викликали швидку допомогу і розпочали серцево-легеневу реанімацію.
Державна служба України з питань праці нагадує про основні профілактичні заходи під час роботи в умовах підвищеної температури повітря.
Робочою групою з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення Тростянецької районної державної адміністрації постійно проводяться рейди-дослідження по моніторингу використання найманої праці.
3 серпня 2017 року проведено розширене засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області, на якому розглядалось питання стану охорони праці та промислової безпеки на підприємствах, що здійснюють діяльність зі зберігання та переробки зерна.
Звернення громадян щодо неправомірного звільнення, зняття мораторію на перевірки в зоні проведення АТО та роз’яснення процедури отримання дозволів.
За даними Головного управління статистики у Вінницькій області заборгованість із виплати заробітної плати станом на 1 липня 2017 року становить 15 млн. 357 тис. грн.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.