(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державна служба України з питань праці підготувала методичні рекомендації щодо реалізації делегованих повноважень головам міських рад міст обласного значення, сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад.
Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України повідомляє, що Фонд фінансує витрати на медичну та соціальну допомогу, якщо потребу в них визначено висновками МСЕК та індивідуальною програмою реабілітації інваліда (у разі її складення).
3 серпня 2017 року близько 20:00 працівник цеху з ремонту сільськогосподарської техніки ПрАТ «Калинівське РП Агромаш», який шукав інструменти для ремонту, побачив, що у знятому з автомобіля КАМАЗ кузові лежить без ознак життя слюсар С., 1982 р.н. Лікарі викликаної швидкої допомоги констатували смерть потерпілого.
Міністерство охорони здоров’я України уклало договір про закупівлю 7 691 424 листків тимчасової непрацездатності на суму 2 768 912,64 грн з переможцем торгів ДП Поліграфічний комбінат «Зоря». При цьому економія державного бюджету з виділених 3 млн грн склала понад 230 тис.грн.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці ведеться активна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо норм трудового законодавства та внесених до нього останніх змін.
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у ТОВ «Жмеринський «Агромаш».
Управління Держпраці у Вінницькій області повідомляє про видані посвідчення інспекторів праці, які мають право на здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю юридичними особами (включаючи їх структурні та відокремлені підрозділи, які не є юридичними особами) та фізичними особами, які використовують найману працю.
У ньому, як завжди, цікава й корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів та працівників наглядових органів. Пропонуємо вашій увазі статті:
Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням від 16.11.2016 № 850-р рекомендував графік перенесення робочих днів у 2017 році з урахуванням встановлених законом святкових і неробочих днів в Україні.
Завершено технічне розслідування причин виникнення аварії, пов’язаної з використанням газу в побуті, що сталася 19 липня 2017 року о 21 год. 38 хв. на вул. Мічуріна в смт. Турбів Липовецького району. Постраждав мешканець будинку С., якого було доставлено до опікового відділення ВОКЛ ім М.Пирогова.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.