(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів протягом минулого тижня проведено семінар-наради щодо дотримання чинного законодавства про працю, атестації робочих місць, працевлаштування інвалідів.
Наші вітання   31 липня 2017
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку ФГ «Пляхівське» (с. Пляхова Козятинського району), щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
За рішенням конкурсної комісії Всеукраїнського огляду-конкурсу на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці» за результатами роботи у 2016 році переможцями стали такі підприємства.
22 липня 2017 року о 12:30 на полі №7 ФГ «Явір» (смт Вендичани Могилів-Подільського району) під час збирання урожаю загорівся зернозбиральний комбайн Claas Dominator, яким керував його власник Д., 1983 р.н. У результаті комбайнер отримав опіки кінцівок.
28 липня 2017 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько провів робочу нараду, у ході якої було підбито підсумки виконаної за тиждень роботи та окреслено завдання на найближчий період. Розглядались також поточні робочі питання.
19 липня 2017 року у Вінницькому технічному коледжі о 13:20, під час обідньої перерви, різко погіршився стан здоров’я у слюсаря-сантехніка С., 1946 р.н. Викликані лікарі швидкої допомоги лише констатували смерть.
27 липня 2017 року у Вінниці проведено семінар-нараду з представниками органів місцевого самоврядування – кандидатами на посаду інспектора праці, з метою реалізації статті 259 Кодексу Законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
Про діяльність Державної служби України з питань праці, повноваження інспекторів праці, механізми подолання нелегальної зайнятості в Україні розповів Роман Чернега в програмі «Інформаційний день» на телеканалі «5-й канал”».
Міністр соціальної політики заявив про перегляд політики держави у ставленні до працівників освітньої та медичної сфери, акцентуючи увагу на підвищенні їхнього рівня доходів.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.