(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько та начальник Державної установи «Центр пробації» у Вінницькій області Руслан Щур підписали Меморандум про співробітництво очолюваних ними установ.
10 червня 2019 року о 16:40 водій ТОВ «Вантаж БІ.ЕМ.ДЖІ» (м. Жмеринка) К., 1954 р.н., перебуваючи у відрядженні, на 256 км автодороги Одеса–Київ (Кіровоградська область), стояв на підніжці для виходу з автомобіля «СКАНІЯ» і був травмований вантажним автомобілем, який рухався у паралельному напрямку...
13 червня 2019 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець провів робочу нараду з начальниками відділів Управління, на якій розглянули питання щодо організації здійснення державного нагляду і контролю за дотриманням нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Віктор Жовтяк взяв участь у семінарі Ладижинської міської філії обласного центру зайнятості з безробітними громадянами.
Державна служба України з питань праці нагадує про основні профілактичні заходи під час роботи в умовах підвищеної температури повітря
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Неля Кривонос взяла участь у роботі чергового навчального семінару з тематики підвищення компетентностей з організаційної та управлінської діяльності неприбуткових організацій Вінницької області.
10 червня 2019 року о 12:00 стався нещасний випадок з водієм С., 1981 р.н., філії «Птахокомплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» (с. Оляниця Тростянецького району). Сталось отруєння продуктами розпаду птиці (суміш газів) під час перебування водія на дільниці приймання утилізації у цеху технологічних фабрикатів. Наразі С. госпіталізований з діагнозом постгіпоксичне ураження головного мозку.
Сьогодні, 12 червня, у всьому світі відзначається День боротьби з дитячою працею. Започатковуючи цей день, уряди країн та міжнародні організації закликають до викорінення примусової, шкідливої та небезпечної праці, а також експлуатації дітей.
11 червня 2019 року відбулося підписання Меморандуму про співробітництво між Державною службою України з питань праці та Національною службою посередництва і примирення (далі НСПП). Меморандум підписали Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега та Голова Національної служби посередництва і примирення Олександр Окіс.
Водопровідно-каналізаційне господарство України є однією з найважливіших систем життєзабезпечення населених пунктів. Загальна протяжність водопровідних мереж в Україні становить понад 100 тисяч кілометрів, кількість насосного обладнання у системах водопостачання країни майже 15 тисяч одиниць, загальна протяжність каналізаційних мереж – 35 тис. км.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.