(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Погода 13-16 грудня   13 грудня 2017
На території Вінниччини температурний режим вищий норми. Місцями невеликі опади.
Фахівці Держпраці взяли участь у засіданні секції «Асоціації міст України» з питань соціального захисту населення, що проходить 11 та 12 грудня у Вінниці в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізується спільно з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
У рамках проведення Всеукраїнського тижня права, 8 грудня 2017 року завідувач сектору юридичного забезпечення М.М.Савелова та класний керівник Вінницької ЗОШ №15 О.В.Чульфа провели у 7 класі виховну годину на тему: «Знай та поважай свої права».
Ключове завдання державної системи нагляду та контролю в різних сферах – від пожежної безпеки до безпеки харчових продуктів – забезпечити безпеку людей, а не виписати штраф чи постійно цькувати підприємців. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
Фахівці сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області продовжують розглядати та погоджувати плани розвитку гірничих робіт і плани видобутку та втрат підземних вод суб’єктів господарювання області на 2018 рік.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів протягом минулого тижня проведено семінар-наради, на яких роз’яснювались норми трудового законодавства та внесені до нього останні зміни.
Є нагода привітати   11 грудня 2017
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
8 грудня 2017 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області відбулась щотижнева робоча нарада, після якої завідувач сектору юридичного забезпечення М.М.Савелова провела профнавчання працівників Управління.
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «НВП «ЕЛТЕХМАШ» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження травматизму.
Заступник начальника відділу з питань гігієни праці Світлана Юревич провела нараду у ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості» щодо змін, які відбулися у законодавстві про працю та інших нормативно-правових актах.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.