(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державною службою України з питань праці відповідно до законів України «Про охорону праці» та «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» опрацьовано проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Вимог безпеки та захисту здоров’я під час використання виробничого обладнання працівниками».
20 червня 2017 року о 9:45 у ремонтній майстерні тракторної бригади філії «Золота нива» ПРАТ «Зернопродукт МХП» (с.Носівці Гайсинського району) тракторист-машиніст В., 1970 р.н., який допомагав слюсарю у ремонті техніки, знепритомнів і несподівано впав на підлогу. Смерть настала миттєво.
Відповідно до вимог статті 97 Кодексу законів про працю України оплата праці працівників здійснюється за погодинною, відрядною або іншими системами оплати праці. Оплата може проводитися за результатами індивідуальних і колективних робіт.
Продовження тривалості обідньої перерви та скорочення робочого дня можуть вимагати співробітники вінницьких підприємств та установ під час спеки. Суху, сонячну, спекотну погоду на найближчі десять днів прогнозують синоптики по всій Україні.
На Вінниччині температурний режим вищий норми. Опадів не прогнозується.
31 липня 2017 року о 13:15, під час виконання робіт зі звалювання дерев у Демидівському лісництві ДП «Вінницьке лісове господарство», фізична особа – підприємець П., 1952 р.н., зайшов у небезпечну зону, де завис спиляний граб. Дерево упало і призвело до травм несумісних з життям.
Відповідно до графіка, затвердженого Мінекномрозвитку України, фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області, проводяться планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
У період з 24 по 30 липня на підприємствах України смертельно травмовано 12 осіб.
Заступник міністра соціальної політики Микола Шамбір у своєму коментарі про суть пенсійної реформи на запитання журналіста про заходи, які вживаються урядом щодо зменшення заборгованості, відповів, що на сьогодні 28% від загальної суми заборгованості припадає на економічно активні підприємства державної форми власності.
Право працівника реалізувати свої здібності до продуктивної і творчої праці шляхом укладення трудового договору на одному або одночасно на декількох підприємствах, тобто, працювати за сумісництвом, встановлено Кодексом законів про працю України (ч. 2 ст. 21 КЗпП).
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.