(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

21 грудня відбулося засідання Президії Федерації профспілок України, на яке був запрошений Голова Держпраці Роман Чернега.
Передплата на тематичні видання з охорони праці та промислової безпеки не закінчується ніколи! Ви завжди можете її оформити у будь-якому відділенні зв’язку на будь-яку кількість місяців!
19 грудня 2017 року об 11.00 на дільниці штамповки ПрАТ «Вінницький дослідний завод» стався нещасний випадок – під час рубання нержавіючого металу на ножицях-гільйотині, права рука штампувальника П.,1964 р.н., потрапила під ріжучу частину обладнання, внаслідок чого сталась травматична ампутація нігтьових фаланг ІІ, ІІІ і IV правої кисті.
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці проведено превентивний захід з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками НВП «Техавто» у формі ТОВ щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці, запобігання виробничому травматизму.
Голова Держпраці Роман Чернега роз’яснив фахівцям відділів освіти, як діяти в разі передачі навчальних закладів комунальної власності районних рад у власність об’єднаних територіальних громад.
На засіданні Комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплатобговорено стан виплати заробітної плати на підприємствах державної форми власності, в бюджетних організаціях, а також проблемні питання погашення заборгованості зі сплати ЄСВ та платежів до Пенсійного фонду України.
«Сьогодні надзвичайно важливо прийняти необхідні рішення, щоб змінити систему державного контролю і нагляду, що дозволить створити належні умови для розвитку бізнесу», – зазначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів України, присвяченого питанням дерегуляції/
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Катос» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження травматизму.
Фахівці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня провели ряд превентивних заходів, на яких роз’яснювались норми трудового законодавства та внесені до нього останні зміни.
Відбулося чергове засідання правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, під час якого було прийнято рішення про підвищення мінімальної допомоги по безробіттю для застрахованих осіб з 1 січня 2018 року до 1440 грн.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.