(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

За рішенням конкурсної комісії Всеукраїнського огляду-конкурсу на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці» за результатами роботи у 2016 році переможцями стали такі підприємства.
22 липня 2017 року о 12:30 на полі №7 ФГ «Явір» (смт Вендичани Могилів-Подільського району) під час збирання урожаю загорівся зернозбиральний комбайн Claas Dominator, яким керував його власник Д., 1983 р.н. У результаті комбайнер отримав опіки кінцівок.
28 липня 2017 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько провів робочу нараду, у ході якої було підбито підсумки виконаної за тиждень роботи та окреслено завдання на найближчий період. Розглядались також поточні робочі питання.
19 липня 2017 року у Вінницькому технічному коледжі о 13:20, під час обідньої перерви, різко погіршився стан здоров’я у слюсаря-сантехніка С., 1946 р.н. Викликані лікарі швидкої допомоги лише констатували смерть.
27 липня 2017 року у Вінниці проведено семінар-нараду з представниками органів місцевого самоврядування – кандидатами на посаду інспектора праці, з метою реалізації статті 259 Кодексу Законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
Про діяльність Державної служби України з питань праці, повноваження інспекторів праці, механізми подолання нелегальної зайнятості в Україні розповів Роман Чернега в програмі «Інформаційний день» на телеканалі «5-й канал”».
Міністр соціальної політики заявив про перегляд політики держави у ставленні до працівників освітньої та медичної сфери, акцентуючи увагу на підвищенні їхнього рівня доходів.
На телеканалі «Рада» 25 липня 2017 року Голова Держпраці Роман Чернега розповів про особливості контролю за додержанням законодавства про працю.
Управління Держпраці у Вінницькій області звертає увагу на необхідність вжиття першочергових заходів щодо дотримання порядку проектування, виготовлення, монтажу та експлуатації котлів, у першу чергу теплопродуктивністю понад 0,1 МВт.
У період з 17 по 23 липня на підприємствах України смертельно травмовано 10 осіб.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.