(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Продовження тривалості обідньої перерви та скорочення робочого дня можуть вимагати співробітники вінницьких підприємств та установ під час спеки. Суху, сонячну, спекотну погоду на найближчі десять днів прогнозують синоптики по всій Україні.
На Вінниччині температурний режим вищий норми. Опадів не прогнозується.
31 липня 2017 року о 13:15, під час виконання робіт зі звалювання дерев у Демидівському лісництві ДП «Вінницьке лісове господарство», фізична особа – підприємець П., 1952 р.н., зайшов у небезпечну зону, де завис спиляний граб. Дерево упало і призвело до травм несумісних з життям.
Відповідно до графіка, затвердженого Мінекномрозвитку України, фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області, проводяться планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
У період з 24 по 30 липня на підприємствах України смертельно травмовано 12 осіб.
Заступник міністра соціальної політики Микола Шамбір у своєму коментарі про суть пенсійної реформи на запитання журналіста про заходи, які вживаються урядом щодо зменшення заборгованості, відповів, що на сьогодні 28% від загальної суми заборгованості припадає на економічно активні підприємства державної форми власності.
Право працівника реалізувати свої здібності до продуктивної і творчої праці шляхом укладення трудового договору на одному або одночасно на декількох підприємствах, тобто, працювати за сумісництвом, встановлено Кодексом законів про працю України (ч. 2 ст. 21 КЗпП).
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів протягом минулого тижня проведено семінар-наради щодо дотримання чинного законодавства про працю, атестації робочих місць, працевлаштування інвалідів.
Наші вітання   31 липня 2017
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку ФГ «Пляхівське» (с. Пляхова Козятинського району), щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.