(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

На Вінниччині температурний режим вищий за норму. Наприкінці періоду подекуди опади. Вночі та вранці туман.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом тижня проведено 7 планових перевірок з питань додержання законодавства про зайнятість населення. Порушень не виявлено.
Вранці 5 жовтня 2017 року кухар комунальної установи «Козятинська лікарня відновного лікування» М., 1963 р.н., перебуваючи на курсах підвищення кваліфікації у м.Вінниця, переходила залізничну колію службовим переходом з метою сісти на електропотяг «Козятин–Вінниця» і була смертельно травмована залізничним транспортом.
5 січня 2018 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Передбачається, що мінімальна заробітна плата може бути піднята до 4200 гривень вже з другого кварталу поточного року.
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє про розмір середньомісячної заробітної плати штатних працівників у містах та районах області за 11 місяців 2017 року.
7 серпня 2017 року о 21:00 сторож гаража «Ямпільського ДРП» філії «Томашпільський автодор» ДП «Вінницький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» обходив територію підприємства і зайшов у побутову кімнату, де виявив без ознак життя дорожнього робітника М., 1966 р.н.
Головне управління статистики у Вінницькій області повідомляє про стан заборгованості із виплати заробітної плати у 2017 році.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту засобів індивідуального захисту».
У номері – найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.