(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

26 жовтня 2017 року о 16:15 майстер цеху технічного обслуговування №2 тролейбусного депо КП «Вінницька транспортна компанія» Н., 1969 р.н., закінчив зміну і пішов у кімнату для перевдягання . Там у нього різко погіршилось самопочуття і він упав на підлогу.
Кількість піднаглядних суб’єктів господарювання – 29904, виробничих об’єктів – 140012, зареєстрованих об’єктів підвищеної небезпеки – 338, з яких 42 об’єкти 1 класу небезпеки і 296 – 2 класу небезпеки.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
На Вінниччині поступове пониження температурного режиму. Істотних опадів не прогнозується. Вночі та вранці місцями туман, слабка ожеледь.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів протягом минулого тижня проведено семінар-наради, на яких роз’яснювались норми трудового законодавства та внесені до нього останні зміни.
12 січня 2018 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько провів нараду, у ході якої були розглянуті поточні робочі питання, що виникли протягом тижня.
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Синтез-Союз» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України «Про перенесення робочих днів у 2018 році» для працівників підприємств, установ та організацій, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями (субота і неділя), у 2018 році перенесено робочі дні.
Фахівці відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області проводять ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ЛИШЕ У П’ЯТНИЦЮ з 9:30 до 12:30.
27 листопада 2017 року об 11:30 на формувальному полігоні №2 Департаменту з виробництва залізобетонних виробів Відокремленого підрозділу «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «Миронівський хлібопродукт» стався нещасний випадок з формувальником Ч., 1994 р.н.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.