(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відділом здійснюється державний нагляд на підприємствах будівельної галузі, промисловості будматеріалів, котлонагляду, транспорту, пошти та зв’язку Вінницької області.
Фахівцями відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ ВП «Маріо» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Кількість піднаглядних суб’єктів господарювання та виробничих об’єктів, зареєстрованих в області у 2016 році – 30042, у 2017 – 29904 (-138 підприємств).
Наказом Державної служби України з питань праці від 15.01.2018 №9 затверджено Покажчик нормативно-правових актів з охорони праці станом на 15 січня 2018 року.
На Вінниччині мороз послабшає. Сніжитиме, у другій половині періоду місцями хуртовини, посилення вітру. Вночі та вранці місцями туман. На дорогах слизько.
Графік надання безоплатної первинної правової допомоги в Державній службі України з питань праці.
Із лютого 2016 року Державною службою України з питань праці з метою економії часу та коштів заявників впроваджено роботу онлайн-приймальні громадян.
15 січня 2018 року у Шаргородському районному центрі зайнятості відбувся профінформаційний семінар для безробітних на тему «Легальна зайнятість» за участі головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Юлії Славінської.
23-25 травня 2018 року відбудеться VI Міжнародна науково-практична конференція «Охорона праці 2018», яку проводить ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці.
За ініціативи та сприяння Державної служби України з питань праці редакцією журналу «Охорона праці» проводиться VII Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2018».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.