(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Мінфін наказом від 13 квітня 2020 року № 155 вніс зміни до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом від 13 березня 1998 року № 59.
Головний санітарний лікар затвердив тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів під час надання послуг в умовах карантину. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.
Роз’яснення Державної служби зайнятості щодо отримання роботодавцем допомоги по частковому безробіттю на період карантину з покроковою інструкцією.
Читайте у номері: найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
Наразі у засобах масової інформації обговорюється питання щодо рівня захищеності медичних працівників, а також гарантії і компенсації, що надаються державою за роботу в умовах підвищеного ризику для здоров’я під час ліквідації епідемії та здійснення заходів з запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
Фахівцями Мінекономіки та Держпродспоживслужби із залученням представників бізнесу розроблено Методичні рекомендації щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на потужностях з вирощування, утримання, забою, переробки і обігу тварин та виробництва харчових продуктів
У ці дні ми разом з народами світу відзначаємо День пам′яті та примирення та День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
МОЗ зробив можливим на період проведення заходів, спрямованих на протидію коронавірусної хвороби (COVID-19), відкривати листки непрацездатності лікарями первинної ланки на підставі звернення та опитування хворого за допомогою засобів телефонного зв’язку або інтернет-телефонії з обов’язковим відповідним записом у медичній карті амбулаторного хворого.
Карантин в Україні буде проходити з поетапними послабленнями. Перші послаблення заплановані на 11 травня. Подальше пом’якшення обмежувальних заходів відбудеться, як тільки це дозволить ситуація з захворюваністю і одужанням людей в країні.
Фонд соціального страхування України опікується понад 12 мільйонами працюючих українців, кожен з яких у разі хвороби або травми має право на виплати за лікарняними листками.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.