(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Будівництво – одна з найбільш ризикових сфер, де використовується незадекларована праця та відбувається травмування працівників. За даними Держстату, понад 16% (556,8тис.осіб) від усього неформально зайнятого населення у першому півріччі 2019 року працювали у сфері будівництва.
Не забудьте привітати   2 березня 2020
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Дисюк взяв участь у робочій нараді в Крижопільській районній державній адміністрації що заходів злегалізації трудових відносин і заробітної плати.
Начальник відділу з питань гігієни праці Світлана Юревич спільно з лікарями відділу та спеціалістами сектору експертизи праці проводять профілактичні заходи з мешканцями обласного центру
Начальник відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області Світлана Юревич провела нараду з колективом Управління Держпраці щодо проведення профілактичних заходів, метою яких є інформування мешканців щодо небезпеки поширення коронавірусної інфекції.
Детінізація ринку праці - головне завдання на шляху розвитку економіки України. Тіньова заробітна плата, як і тіньова зайнятість призводить не тільки до того, що бюджет недоотримає кошти, використання найманої праці без оформлення трудових відносин містить в собі багато негативних моментів, і перш за все, це втрата страхового стажу для призначення пенсії.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області Олена Шевчук взяла участь у консульт-тренінгу на тему «Легальне працевлаштування», який відбувся у Жмеринській міськрайонній філії Вінницького ОЦЗ.
У Вінницькому міському центрі зайнятості 27 лютого 2020 року відбувся семінар для роботодавців на тему: «Легальна зайнятість - гарантія соціального захисту найманих працівників», за участю заступника начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергія Гаєва.
27 лютого 2020 року директор Вінницького міського центру зайнятості,Олена Лутохіна та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Лілія Бойко провели робочу зустріч із заступником начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергієм Гаєвим.
У Львівському ОУЛМГ відбулася нарада з питань охорони праці за участі заступника Голови Державної служби України з питань праці Ігора Шумелюка, посадових осіб Головного управління Держпраці у Львівській області, директорів та спеціалістів з охорони праці лісогосподарських підприємств Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.