(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівці відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці провели нараду з працівниками та посадовими особами ТОВ «Техоснастка» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
За даними Держпраці та Пенсійного фонду кількість офіційно працевлаштованих громадян за підсумками 2017 року збільшилася майже на 300 тисяч. Про це Голова Держпраці Роман Чернега повідомив у радіоефірі «Голос Столиці».
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Стан виробничого травматизму в Україні за 12 місяців 2017 та 2016 року за галузями нагляду та динаміка за областями.
Відділом нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку проведено нараду у КП «Ладижинський комбінат комунальних підприємств» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Державна служба України з питань праці повідомляє, що за даними Укргідрометеоцентру протягом найближчих днів в Україні відбудеться суттєве ускладнення погодних умов. Очікується посилення вітру, місцями сильні та дуже сильні снігопади, хуртовини, утворення снігового покриву висотою до 40 сантиметрів, на дорогах ожеледиця.
З січневого номера практичного журналу «Охорона праці і пожежна безпека» ви дізнаєтеся про:
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці здійснюється державний нагляд на підприємствах гірничорудної та нерудної промисловості та на об’єктах виробництва вибухових речовин Вінницької області.
Здавна вважається, що купання на Водохреща сприяє зціленню від різних недуг, що з опівночі до опівночі вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні і духовні хвороби.
За підтримки Державної служби України з питань праці редакція журналу «Охорона праці» організує та проводить у 2018 році всеукраїнський конкурс відеороликів «Охорона праці на захисті життя» серед школярів і студентів середніх та вищих навчальних закладів.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.