(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівцем Держпраці проведено нараду з ІТП та посадовими особами Відокремленого підрозділу «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «Миронівський хлібопродукт» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Журнал «ОХОРОНА ПРАЦІ І ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА» + практичний додаток (щомісяця):законодавство – з оперативними роз’ясненнями; атестація робочих місць, організація медоглядів; роботи з підвищеною небезпекою; підготовка до перевірок, розслідування нещасних випадків.
Погода 24-26 січня   24 січня 2018
На Вінниччині пониження температури повітря. Істотних опадів не прогнозується. На дорогах слизько.
Відділом відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці здійснюється державний нагляд на підприємствах Вінницької області металургійної, машинобудівельної енергетичної промисловості, ЖКГ-1.
Управління Держпраці у Вінницькій області оголошує конкурсний відбір на посади державної служби категорії «В» – головного державного інспектора відділу з питань гігієни праці (7 посад).
Згідно з дорученнями Голови Держпраці, працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів здійснено 17 відвідувань роботодавців області з метою інформування керівників про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю.
Зарплату працівників в січні 2018 року слід індексувати, враховуючи останнє підвищення посадових окладів за посадами, які займають працівники, а також права працівників на поточну суму індексації у січні 2018 року.
Протягом багатьох століть українці мріяли про незалежну єдину соборну державу, про те, щоб землі, які з історичних причин були поділені різними країнами, об’єдналися.
Основний закон Держави – Конституція України – статтею 43 гарантує кожному право на працю. Цією ж статтею Конституція визначає, що кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня проведено семінар-наради, на яких роз’яснювались норми трудового законодавства та внесені до нього останні зміни.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.