(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

18 серпня 2017 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько провів робочу нараду, у ході якої були розглянуті проблемні питання, що виникли протягом поточного тижня.
21 квітня 2017 року о 8:35 під час отримання наряду на роботи у ремонтній майстерні ПП «Корнер», що у с.Кацмазів Жмеринського району, робітник Б., 1965 р.н., знепритомнів. Колеги, а за 4 хвилини і місцевий лікар, почали надавати першу медичну допомогу. Лікарі швидкої застосували дефібрилятор, але допомогти не змогли, констатували смерть.
17 серпня 2017 року наказом начальника Управління Держпраці у Вінницькій області заступником начальника відділу з питань гігієни праці призначено Юревич Світлану Олександрівну.
Державна служба України з питань праці нагадує, що атестація робочих місць за умовами праці проводиться на підприємствах і в організаціях, незалежно від форм власності й господарювання, де є потенційні джерела шкідливих і небезпечних виробничих факторів.
16 серпня 2017 року Голова Держпраці Роман Чернега провів онлайн прийом з мешканцями Полтавщини.
Лікар відділу з питань гігієни праці А.В.Ліщун провела нараду з посадовими особами ТОВ «Гніваньський гранітний кар’єр» щодо змін, які відбулися у законодавстві про працю та інших нормативно-правових актах, і стосуються гігієни праці.
У листі від 20 червня 2017 року №1710/0/101-17 Міністерство соціальної політики України надає роз’яснення щодо розрахунку відпускних педагогічним працівникам професійно-технічних навчальних закладів.
Погода з 16 по 19 серпня   16 серпня 2017
По всій території області спостерігатиметься добовий розподіл температури повітря (прохолодні нічні й ранкові години та жарка денна температура). У деяких районах області не виключений короткочасний дощ, місцями гроза.
З 18 серня 2017 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області розпочинаються цикл занять – семінарів з питань запобігання корупції для працівників управління.
9 серпня 2017 року близько 11:15 працівники ТОВ «АГРАНА ФРУТ Україна», інженер-механік К., 1984 р.н., та водій Г., 1959 р.н., прямуючи у відрядження за службовим завданням на службовому автомобілі «SKODASUPERB», потрапили у дорожньо-транспортну пригоду у м.Монастириська Тернопільської області.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.