(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

18 серпня 2017 року о 14:30 у зерноскладі СТОВ ім. Б.Хмельницького (с. Четвертинівка Тростянецького району), під час завантаження зерном автомобіля САЗ-3507, обвалилася частина стіни. Підсобний робітник О., 1962 р.н., який у цей час підгортав зерно, отримав численні травми і був доставлений до Тростянецької ЦРЛ.
«Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності суб’єктами господарювання в частині дотримання вимог законодавства про зайнятість населення, працевлаштування осіб з інвалідністю, гігієну праці, визначається періодичність здійснення Державною службою України з питань праці та її територіальними органами планових заходів державного нагляду (контролю),..»
Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега під час робочої поїздки на Чернігівщину взяв участь у засіданні колегії Управління Держпраці у Чернігівській області, на якій обговорено взаємодію з органами місцевого самоврядування щодо контролю за додержанням законодавства про працю.
Зі святами!   21 серпня 2017
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Положення про Державну службу України з питань праці» приведено у відповідність до чинного законодавства України Положення про Державну службу України з питань праці, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2015 року № 96.
За вітчизняним законодавством неповнолітні особи користуються тими самими трудовими правами та гарантіями, що передбачені для повнолітніх осіб. Проте для неповнолітніх є ще й інші додаткові гарантії щодо зайнятості, відпочинку та охорони праці.
15 серпня 2017 року близько 11 години ранку на узбіччі дороги загального користування поблизу с. Рожепи Жмеринського району водій ТОВ «А.Б.А. – Транс» (м. Хмельницький) Ч., 1974 р.н., приступив до усунення несправності транспортного засобу, під час якого був придавлений причепом.
Цього тижня правоохоронні органи затримали двох інспекторів Головного управління Держпраці в Одеській області. Так, 15 серпня слідчі прокуратури Одещини спільно зі співробітниками Управління СБУ в області викрили головного державного інспектора під час отримання неправомірної вигоди у 26 тисяч гривень.
Головний спеціаліст з питань протидії корупції Євген Захаров провів навчання зі спеціалістами Управління Держпраці у Вінницькій області з питань антикорупційного законодавства та здійснення заходів щодо запобігання корупційним проявам.
Фахівці сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області протягом тижня розглянули ряд планів розвитку гірничих робіт на родовищах корисних копалин.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.