(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом (ст. 43 Конституції). Працівник має право на оплату своєї праці на підставі укладеного трудового договору (ст. 21 Закону «Про оплату праці»).
Фахівці відділу нагляду в АПК та СКС провели семінар-наради у Вінницькій лікарні швидкої медичної допомоги, Вінницькому обласному клінічному ендокринологічному центрі, Вінницькому обласному територіальному медичному об’єднанні «Фтизіатрія» щодо дотримання вимог безпеки при використанні кисню та посудин, що працюють під тиском.
За підтримки Державної служби України з питань праці редакція журналу «Охорона праці» організує та проводить у 2018 році всеукраїнський конкурс відеороликів «Охорона праці на захисті життя» серед школярів і студентів середніх та вищих навчальних закладів.
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці проведено превентивний захід з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками ТОВ «Вінницький інструментальний завод «Інструмент оснащення» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, запобігання виробничому травматизму.
26 січня 2018 року у приміщенні облдержадміністрації відбулося засідання колегії ОДА, присвячене підсумкам соціально-економічного розвитку Вінниччини за 2017 рік та визначенню основних завдань на рік поточний.
З метою упорядкування згідно з чинним законодавством умов та розмірів оплати праці працівників державних органів (державних службовців, працівників патронатної служби, працівників державних органів, які виконують функції обслуговування, судів, органів та установ системи правосуддя)
Відділ нагляду в АПК та СКС, здійснює функції державного органу щодо організації управління охороною праці і здійснення державного нагляду на підприємствах сільського, рибного, лісового господарств, харчової промисловості та переробки сільськогосподарських продуктів, видавничої справи, легкої, текстильної промисловості тощо.
Під час інтерв’ю у телепрограмі «Насправді» на телеканалі Simon (м. Харків) Голова Держпраці Роман Чернега звернувся до роботодавців та наголосив на вимогах трудового законодавства. (Відео)
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Погода на вихідні   26 січня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології найближчими днями температура повітря на території області дещо підвищиться, можливі невеликі опади.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.