(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

За інформацією Вінницького обласного центру з гідрометеорології цими вихідними на Вінниччині температура повітря дещо підвищиться. Опадів не очікується.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ НВП «Асток» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
18 серпня 2017 року о 10:07 на полі ТОВ «Курланд» (с. Телелинці Жмеринського району), під час вонтажно-розвантажувальних робіт з тюкування соломи, різноробочий М., 1998 р.н., у результаті падіння з причепа отримав травми і був доставлений у травматологічне відділення Жмеринської ЦРЛ. Лікарі діагностували компресійний перелом тіла L хребця ІІ ст. та забій кісток тазу.
Управління Держпраці у Вінницькій області підтримало ініціативу Державної служби України з питань праці щодо відзначення Дня Державного Прапора України.
Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України.
Під час робочої поїздки на Чернігівщину Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега взяв участь у телепередачі «Перша реакція» на обласному телеканалі «Сівер-центр».
Мінсоцполітики виклало у новій редакції Положення про розробку інструкцій з охорони праці. Такі зміни передбачені наказом Мінсоцполітики від 30.03.2017 р. №526 (зареєстрований в Мін′юсті 21.06.2017 р.) Положення встановлює вимоги до змісту, побудови і викладення інструкцій з охорони праці, що діють в межах підприємства, установи, організації.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 р. № 70»
Відповідно до графіка, затвердженого Мінекномрозвитку України, фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області, проводяться планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-наради, на яких роз’яснювались норми трудового законодавства та внесені до нього останні зміни.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.