(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівцями відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня проведено ряд превентивних заходів з метою недопущення настання нещасних випадків та виробничого травматизму.
25 серпня 2017 року о 10:30 тракторист фермерського господарства «Борівське» (Чернівецький район) Б., 1962 р.н., випресовував підшипник з вала культиватора. У цей час зовнішня обойма підшипника лопнула і скалка вдарила Б. в ліве око, пошкодивши роговицю і райдужну оболонку.
Державна служба України з питань праці інформує про головні вимоги, яких повинні дотримуватись роботодавці при вивільненні працівників
Набув чинності наказ Міністерства соціальної політики України від 11.07.2017 № 1127 «Про затвердження форми картки обліку даних інспектора праці», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 27 липня 2017 р. за № 921/30789.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці ведеться активна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо норм трудового законодавства та внесених до нього останніх змін.
22 серпня 2017 року близько 13:30 водій Я., 1970 р.н., та оператор з обслуговування комп’ютерної техніки та програмного забезпечення Ш., 1989 р.н., на службовому автомобілі «Пежо Експерт» Ладижинської міської ради повертались з відрядження у Вінницю. Поблизу смт. Вороновиця Вінницького району сталось зіткнення з вантажним автомобілем «Рено Магнум».
Сектором гірничого нагляду проведено позапланову перевірку дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки на Турбівському родовищі гранітів підприємством ДП «Західдорвибухпром».
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Дежпраці» 26-27 вересня 2017 року проводить семінар-тренінг на тему: «Запровадження на підприємстві сучасних систем менеджменту якості. Майбутнє – надії, загрози, результати».
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Із Днем Незалежності!   23 серпня 2017
Привітання начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимира Марунька.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.