(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Обговорено дієві механізми протидії корупційним вчинкам інспекторами праці.
Перший заступник начальника Управління Держпраці В.А.Боковець взяв участь у роботі колегії Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації щодо стану підготовки підприємств житлово-комунального та паливно-енергетичного господарства, об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.
Відділом з питань гігієни праці Управління Держпраці проведено нараду з посадовими особами ДП «45 експериментальний механічний завод» щодо змін у законодавстві про працю та інших нормативно-правових актах і стосуються гігієни праці та експертизи умов праці.
На онлайн-прийомі громадян до Голови Держпраці звернулася Наталія Соболєва. Вона – начальник відділу охорони праці Рівненського обласного виробничого комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал».
Фахівцем Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ПрАТ «Маяк» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Дежпраці» у жовтні цього року організовує проведення семінару-навчання на тему: «Роз’яснення вимог Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю та Порядку здійснення державного нагляду за додержанням законодавства про працю».
Кабінет Міністрів України 23 серпня 2017 року затвердив Типовий порядок проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, який визначає процедуру проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, які займають посади державної служби категорій «А», «Б» і «В».
На Вінниччині зберігатиметься тепла та суха погода.
На фізичну особу – підприємця (ФОП) не ведеться трудова книжка, а на працівників, що працюють у ФОП, ведеться.
Згідно з дорученням Держпраці, працівники відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління, здійснили чотири відвідування підприємств-боржників області з виплати заробітної плати.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.