(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Кабінет Міністрів України постановою від 31.01.2018 р. №33 затвердив критерії оцінки допустимості державної допомоги суб’єктам господарювання на працевлаштування окремих категорій працівників та створення нових робочих місць.
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Агромаш-Калина» (м.Калинівка) щодо дотримання нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму.
У рамках спільного проекту Міжнародної організації праці та Держпраці «Зміцнення системи інспекції праці і механізмів соціального діалогу» 6 лютого 2018 року розпочався семінар-тренінг на тему «Кадрова політика Державної служби України з питань праці стосовно інспекторів праці». У роботі семінару взяли участь міжнародні представники-експерти.
15-16 лютого 2018 року ДП «ГНМЦ» організовує семінар-навчання на тему: «Здійснення ринкового нагляду у сфері відповідальності Держпраці та застосування вимог Технічного регламенту ліфтів і компонентів безпеки для ліфтів».
Погода 6-8 лютого   6 лютого 2018
На Вінниччині очікується поступове підвищення температури повітря, без істотних опадів на початку періоду, у четвер – мокрий сніг з дощем.
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці проведено превентивний захід з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками ПП «Ларіс» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму.
Редакція журналу «Охорона праці» проводить конкурс «Лідер року у сфері управління ризиками» присвячений Всесвітньому Дню охорони праці, який відповідно до Указу Президента України від 18 серпня 2006 р. № 685/2006 «Про День охорони праці» щорічно відзначають в Україні.
5 листопада 2017 року лікар Вінницького обласного клінічного госпіталю інвалідів війни Б., 1971 р.н., повертався з відрядження з м. Київ на власному автомобілі.Близько 20:00 на 27-му кілометрі траси Київ-Житомир, біля с. Мила, лікар зупинив автомобіль, щоб надати допомогу людині, і був збитий автомобілем ВАЗ, що рухався по трасі.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів протягом минулого тижня проведено низку семінарів-нарад, на яких роз’яснювались норми трудового законодавства та внесені до нього останні зміни.
Святкуємо разом   5 лютого 2018
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.