(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У номері – найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду з працівниками та посадовими особами ТОВ – компанія «Еліт» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
Головний державний інспектор Управління Держпраці у Вінницькій області Лариса Пасічна взяла участь у круглому столі за участю представників влади, соціальних служб, та громадських організацій на тему «Застосування підходу кейс-менеджменту в роботі центрів зайнятості з вразливими на ринку праці групами населення».
На особистому прийомі громадян, який відбувся 7 лютого 2018 року, до Голови Держпраці Романа Чернеги звернувся колишній працівник одного з університетів м. Києва щодо порушення його трудових прав та недотримання у навчальному закладі правил з охорони праці.
28 вересня 2017 року о 9:15 водія М., 1976 р.н., який працював за цивільно-правовим договором у ФОП Бордзихівська С.М. і перевозив жом цукрових буряків на територію молочнотоварної ферми відділку с. Краснопілка Гайсинської філії ПрАТ «Зернопродукт МХП», притиснуло до рами кузовом причепа.
Команда BRDO (Офіс ефективного регулювання), що працює в Україні за підтримки Єврокомісії, оцінила і присвоїла Держпраці чемпіонський титул щодо співпраці з ІАС (Інформаційна автоматизована система держнагляду).
8-9 лютого внаслідок впливу активного циклону очікуються складні погодні умови.
Під час онлайн прийому, що відбувся в Держпраці 7 лютого 2018 року, мешканці Вінницької області отримали консультації від фахівців Служби щодо застосування норм законодавства про працю та з охорони праці.
14 лютого 2018 року о 10:00 в приміщенні актової зали Управління Держпраці буде проведено нараду щодо підбиття підсумків за результатами проведення щорічних періодичних медичних оглядів за 2017 рік у Вінницькій області та проблемних питань у цій сфері.
Уряд удосконалив порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.