(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У бюджетних установах у зв’язку зі змінами до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 28.07.2017 р. № 669 передбачаються певні новації.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці ведеться активна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо дотримання норм трудового законодавства та внесених до нього останніх змін.
Шановні читачі! 3 1 серпня до 31 жовтня передплатіть через редакцію журнал «Охорона праці» на 2018 рік і отримуйте його за ціною 2017-го!
Відділом нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки проведено 20 нарад щодо дотримання вимог безпеки при використанні скрапленого вуглеводневого газу в закладах громадського харчування, місцях можливого скупчення людей та побуті у чотирьох районах області.
Зосереджено увагу на реалізації переданих повноважень органам місцевого самоврядування.
Наші привітання   4 вересня 2017
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
1 вересня 2017 року відбулось чергове заняття із циклу навчань-семінарів зі спеціалістами Управління Держпраці у Вінницькій області з питань антикорупційного законодавства та здійснення заходів щодо запобігання корупційним проявам.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розглянуто та погоджено технічне завдання на виконання коригування робочого проекту розробки та рекультивації Коржівського родовища будівельного каменю Немирівського району Вінницької області.
1 вересня 2017 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько провів робочу нараду, у ході якої були розглянуті проблемні питання, що виникли протягом поточного тижня..
Документи, які органи місцевого самоврядування повинні подати до Державної служби України з питань праці для отримання посвідчення інспектора праці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.