(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України від 05.09.2017 №685 к «Про затвердження структури апарату Міністерства соціальної політики України», та у рамках урядової реформи державної служби, в апараті Міністерства соціальної політики України створено 8 директоратів
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковець взяв участь у засіданні Бершадського районного оперативного штабу з підготовки підприємств ЖКГ, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 рр.
Держпраці видала перші посвідчення інспекторам праці органів місцевого самоврядування. Серед перших вінничанка – Скальська Вікторія Миколаївна, інспектор праці фінансового відділу Томашпільської селищної ради.
Журнал «Технополіс» призначений для широких верств громадськості, у тому числі для фахівців з охорони праці, керівників підприємств і організацій, вчених, представників виконавчої влади.
ДП «ГНМЦ» проводить з 02.10.2017 по 06.10.2017 навчання з питань охорони праці для керівників та викладачів кафедр охорони праці вищих навчальних закладів, керівників і викладачів навчальних центрів.
Головне управління статистики у Вінницькій області надає інформацію про заборгованість із виплати заробітної плати у 2017 році в цілому та за видами економічної діяльності.
Особистий прийом громадян Головою Держпраці відвідав ВолодимирГраб, який вважає, що його звільнення у 1982 році адміністрацією Київського спеціалізованого управління «Промзв’язокенергоналадка» (нині ПАТ «УІТУ «ЕТНА») відбувалося з порушенням законодавства про працю.
У ньому, як завжди, цікава й корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів та працівників наглядових органів.
На Вінниччині поступове підвищення температури повітря. Місцями не виключений дощ та посилення вітру.
Фахівцями відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня проведено 6 планових перевірок з питань додержання законодавства про зайнятість населення.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.