(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

З метою запобігання або зменшення впливу на працюючих шкідливих і небезпечних виробничих чинників застосовують засоби колективного та індивідуального захисту.
Про нововведення у здійсненні державного нагляду за додержанням законодавста про працю, особливості невиїзного інспектування, права працівників та роботодавців розповідає Голова Держпраці Роман Чернега.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці ведеться активна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо дотримання норм трудового законодавства та внесених до нього останніх змін.
18 серпня 2017 року о 14:30 у зерноскладі СТОВ ім. Б.Хмельницького (с. Четвертинівка Тростянецького району), обвалилася частина стіни. Підсобний робітник О., 1962 р.н., який у цей час підгортав зерно, отримав численні травми і був доставлений до Тростянецької ЦРЛ.
Управління Держпраці у Вінницькій області нагадує: неофіційне працевлаштування означає обмежені права на пенсію, позбавлення соціальних гарантій та можливості захистити свої трудові права у разі конфлікту з роботодавцем.
27 липня 2017 року на молочнотоварній фермі СВК «Прогрес» (с. Студена Піщанського району) їздовий С. 1980 р.н. підгортав корми. Близько 16.00 у нього різко погіршився стан здоров’я і чоловік помер.
Зі святами й іменинами!   11 вересня 2017
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Державна служба України з питань праці надає відповідь, чи надається допомога по тимчасовій непрацездатності за період перебування у відпустці?
7 вересня 2017 року об 11.30, під час виконання сантехнічних робіт з прокладки та спаювання пластикових труб у сокоочисному відділенні ТОВ «Іллінецький цукровий завод», сталось враження електричним струмом Р.,1962 р.н., який виконував роботи згідно з цивільно-правовим договором.
8 вересня 2017 року Володимир Марунько провів робочу нараду з колективом Управління Держпраці у Вінницькій області, у ході якої були розглянуті проблемні питання, що виникли протягом поточного тижня.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.