(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

З 22 травня Україна буде переходити до адаптивного карантину, який передбачає поетапне пом′якшення карантинних обмежень. Про це заявив Прем′єр-міністр України Денис Шмигаль в ефірі програми "Свобода слова" на каналі ICTV.
Редакція журналу "Охорона праці" 25-27 травня об 11.00 проводить вебінар "Основні підходи до впровадження вимог Директиви № 89/391/ЄЕС щодо керування ризиками в системах управління безпекою праці та здоров’я працівників".
На сайті Міністерства охорони здоров’я опубліковано розпорядження Головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка про проведення громадського обговорення деяких вимог до протиепідемічних заходів при послабленні карантину.
Як захиститися не нашкодивши своєму здоров’ю та забезпечити впевнений захист від вірусу? Як захищатися працівникам підприємств, що продовжують свою роботу? Для відповіді на запитання можна використати ті самі підходи, що постійно використовуються фахівцями з охорони праці.
Сектор гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області та керівництво ТОВ «Жежелівський каолін» звертає увагу на заборону самовільного відвідування кар′єрів та небезпеку, що виникає при цьому.
Постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 року № 1184 затверджено форму, опис знака відповідності технічним регламентам, правила та умови його нанесення.
Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства разом із Державною службою зайнятості продовжує щотижневе інформування щодо ключових питань, які стосуються втрати роботи, отримання фінансової допомоги або допомоги у пошуку нової роботи.
Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до постанови № 211 від 11 березня 2020 року, які дозволять відновити роботу непродовольчих ринків.
13 травня на засіданні Уряду прийнято рішення про доповнення переліку професійних захворювань, яку можуть отримати медичні працівники внаслідок своєї професійної діяльності, коронавірусною хворобою (COVID-19). Існуючий перелік профзахворювань містить близько 100 найменувань, у т.ч. і такі інфекційні хвороби, як туберкульоз, гепатити, СНІД.
Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови Кабінету Міністрів України № 211 і збільшив кількість відвідувачів літніх терас – із двох до чотирьох осіб, за умови дотримання соціальної дистанції та інших протиепідемічних рекомендацій. Окрім того, було дозволено пересуватися вулицею групами до восьми осіб замість двох. Відповідне рішення прийняли 13 травня на засіданні Уряду
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.