(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

2 березня 2020 року комісія під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимира Боковцяпровела перевірку знань законодавства України та НПАОП у посадових осіб та інженерно-технічних працівників КНП «Вінницька обласна клінічна лікарня ім. М.І. Пирогова», які пройшли навчання у центрі підвищення кваліфікації, післядипломної освіти та дорадництва ВНАУ.
В області триває всеукраїнська кампанія з профілактики та протидії поширенню коронавірусу COVID-19. У рамках її проведення працівники відділу з питань гігієни праці та сектору експертизи праці проводять профілактичні заходи з працівниками торговельних закладів та громадського харчування.
Погода 3-7 березня   3 березня 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вище норми. Хмарно з проясненнями, без істотних опадів, наприкінці періоду вдень можливий невеликий дощ.
Лікар відділу з питань гігієни праці Олександр Наавгуст провів круглий стіл у КП «Вінницька транспортна компанія» за участі технічного директора Олександра Нечаєва та начальника служби з охорони праці та надзвичайних ситуацій Сергія Пічугіна щодо організації та здійснення профілактичних заходів з метою недопущення інфікування працівників та пасажирів коронавірусом Covid-19.
Станом на 2 березня 2020 року у світі зареєстровано 89 072 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 048 - летальні. Одужало вже 45 074 осіб.
Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець взяв участь у щоквартальному семінарі фахівців членських організацій Федерація профспілок області з організаційних, соціально-економічних, гуманітарних, правових питань та питань легалізації праці.
2 березня 2020 року фахівці Управління Держпраці у рамках інформаційної кампанії з метою профілактики інфікування коронавірусом Covid-19 та поширення захворювання серед працівників і роботодавців провели семінар-нараду з працівниками філії «Липовецький райавтодор» дочірнього підприємства «Вінницький облавтодор».
Центр громадського здоров′я Міністерства охорони здоров’я рекомендує, як пересічним громадянам запобігти інфікуванню новим коронавірусом.
28 лютого 2020 року в Управлінні Держпраці відбулося розширене засідання колегії під головуванням начальника Управління Володимира Марунька, під час якого підбито підсумки роботи Управління у 2019 році та визначено завдання щодо подальшого удосконалення наглядової діяльності.
Начальник відділу з питань гігієни праці Світлана Юревич спільно з лікарями відділу та спеціалістами сектору експертизи умов праці проводять профілактичні заходи з працівниками торгівлі, організації харчування та транспорту, інформуючи про небезпеку поширення вірусної інфекції.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.