(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Протягом січня-липня 2019 року до Вінницької обласної служби зайнятості звернулися за сприянням у пошуку працівників 5774 роботодавці, які подали понад 29 тис. вакансій.
18 липня 2019 року набрав чинності наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі № 667 від 19.04.2019 «Про затвердження типових форм документів у сфері державного ринкового нагляду і державного контролю продукції».
ГАРЯЧІ ТЕМИ НОМЕРА: ОХОРОНА ПРАЦІ НА ПІДПРИЄМСТВІ: Рекомендації щодо побудови, впровадження та вдосконалення системи ОП на промисловому підприємстві; БЕЗПЕКА ПРАЦІ. ЗІЗ: Як правильно обрати захисну каску (шолом) та змусити всіх працівників носити її.
Погода 13-17 серпня   13 серпня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вищий за норму. Дощі з нерівномірним розподілом по області, місцями грози, град та шквали 15-20 м/с.
Завдяки активізації спільної роботи соціальних партнерів – Управління Держпраці у Вінницькій області, Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, територіального відділення НСПП і посадових осіб підприємств-боржників, на трьох із них, станом на 1 серпня 2019 року, повністю погашено заборгованість із виплати заробітної плати.
8 серпня 2019 року о 23:00 у СО «Бершадські ЕМ» АТ «Вінницяобленерго», виконуючи роботи у складі бригади з усунення обриву проводу на ПЛ-0,4 кВт, що стався внаслідок несприятливих погодних умов, тракторист М., 1967 р.н.,доторкнувся до обірваного провода і був смертельно уражений електрострумом.
Міністерством соціальної політики України оприлюднено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Технічного регламенту простих посудин високого тиску» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань щодо проекту наказу.
Із 25 липня по 8 серпня 2019 року, у рамках інформаційно-просвітницької кампанії, працювали інформаційно-консультативні пункти з питань протидії торгівлі людьми: «Були в рабстві? Звернись! Отримай допомогу!» в усіх районах та містах обласного значення Вінницької області.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
9 серпня 2019 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.