(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Наші поздоровлення   6 березня 2018
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
03.03.2018 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області під головуванням начальника Управління Марунька Володимира Васильовича та першого заступника Боковця Володимира Андрійовича відбулась щотижнева робоча нарада на якій розглянуто ряд робочих питань, що виникли на протязі робочого тижня та окреслено завдання на найближчій час.
ДП «ГНМЦ» 21-23 БЕРЕЗНЯ 2018 року проводить семінар-навчання на тему: «Підготовка аудиторів систем менеджменту професійного здоров’я та безпеки ISO 45001:2017».
Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області 23 лютого 2018 року провів Колегію «Про підсумки роботи Управління Держпраці у Вінницькій області за 2017 рік та завдання подальшого вдосконалення наглядової діяльності у сфері промислової безпеки, охорони та гігієни праці, додержання законодавства про працю».
Працівники Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ДП «Вінницький завод «Кристал» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження травматизму.
15 лютого 2018 року о 15:23 водій-експедитор К., 1968 р.н., ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (регіональний центр логістики, м.Ладижин) прибув у Піщанку. Поки К. відпочивав у кабіні, напарник пішов розвантажувати піддони. Повернувшись, він виявив водія мертвим.
Головний державний інспектор Управління Держпраці у Вінницькій області Ю.В.Славінська взяла участь у роботі спільного засідання Шаргородської районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат...
Оприлюднено перелік органів контролю, на які не поширюється мораторій на перевірки, - постанова КМУ.
На олнайн-прийомі до Голови Держпраці звернулася Надія Величко – методист районного методкабінету відділу освіти Ківерцівської РДА Волинської області.
21.02.2018 року в приміщенні Вінницької дитячої художньої школи відбулось засідання журі із визначення переможців І етапу (відбіркового регіонального туру) VІІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.