(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Уряд удосконалив механізм фінансування заходів з охорони праці роботодавцем та ведення обліку витрат на охорону праці в системі бухгалтерського, податкового та внутрішньогосподарського (управлінського) обліку.
9 лютого 2018 року о 13:00 на автодорозі сполученням Бердичів-Хмільник-Біликівці сталась ДТП, у результаті якої загинула соціальний працівник Благодійного єврейського центру Хесед Емуна З. 1997 р.н., яка супроводжувала підопічну, 81-річну жительку Хмільницького району, з онкологічного диспансеру.
Фахівцем відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області надано роз’яснення в інформаційно-консультативному центрі Чечельницької райдержадміністрації посадовим особам суб’єктів господарювання району.
На онлайн-прийомі громадян до заступника директора департаменту з питань праці Держпраці Олени Коновалової звернулася головний бухгалтер підприємства «Дніпрошкіргалантерея» Наталля Завгородня.
Не забудьте привітати   12 березня 2018
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
7 березня 2018 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення 204-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря.
19 грудня 2017 року об 11.00 на дільниці холодної штампування ПрАТ «Вінницький дослідний завод» стався нещасний випадок – під час рубання металу на ножицях-гільйотині, права рука штампувальника П.,1964 р.н., потрапила під ріжучу частину обладнання, внаслідок чого сталась травматична ампутація нігтьових фаланг ІІ, ІІІ і IV правої кисті.
Держпраці оприлюднено проект спільного наказу Міністерства соціальної політики України та Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження Порядку атестації лабораторій на право проведення гігієнічних досліджень факторів виробничого середовища і трудового процесу».
У номері – найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.