(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Не забудьте привітати   19 березня 2018
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології 17 березня очікується сильний дощ та мокрий сніг, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу (приріст снігового покриву 5-10 см.), пориви вітру 15-22 м/с, на дорогах ожеледиця.
Заступник начальника відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Харченко взяв участь у роботі розширеного засідання президії обласної профспілкової організації працівників АПК, яке відбулось 15 березня 2018 року.
14 березня 2018 року о 17:00 сторож розсадника ПАТ «Дружба – ВМ» (с.Шура-Копіївська Тульчинського району) Т., 1961 р.н.,поскаржився на погане самопочуття. Працівник, який був поряд, викликав лікаря місцевої амбулаторії, але той застав потерпілого вже мертвим.
Фахівці Управління Держпраці взяли участь у проведенні на Гайсинському зерноскладі ТОВ «Українська Елеваторна Компанія» «Дня охорони праці» і в його рамках провели нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами підприємства щодо дотримання нормативно-правових актів з охорони праці для попередження травматизму.
За підтримки Державної служби України з питань праці редакція журналу «Охорона праці» організує та проводить у 2018 році всеукраїнський конкурс відеороликів «Охорона праці на захисті життя» серед школярів і студентів середніх та вищих навчальних закладів.
29-30 березня 2018 року організовується семінар-навчання на тему: «Аналіз вимог до випробувальних лабораторій відповідно до нової версії ДСТУ ISO/IEC 17025:2017 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій».
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів проведено семінар-наради, на яких роз’яснювались норми трудового законодавства та внесені до нього останні зміни.
Внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України № 640 «Про затвердження Типового порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців».
12 березня 2018 року об 00:30 слюсар-ремонтник ДП «Гайсинський спиртзавод» Г., 1960 р.н., у приймальному відділенні сировинного відділу під час зливання патоки упав з висоти автомобіля і отримав закритий косий перелом середньої третини лівого стегна зі зміщенням уламків.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.