(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження технічного регламенту канатних доріг» розроблено Державною службою України з питань праці на виконання підпункту 19 пункту 9 Плану заходів щодо реалізації Стратегії розвитку системи технічного регулювання на період до 2020 року.
19 березня 2018 року муляр ТОВ «Династія-Буд» В., 1967 р.н., близько 15:30 після обідньої перерви піднявся на робоче місце – на 6-й поверх багатоквартирного будинку на вул. Київській у Вінниці. У нього різко погіршився стан здоров’я, чоловік похилився і випав у віконний отвір. Лікарі швидкої допомоги констатували смерть.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології, внаслідок впливу активного циклону з південного заходу, 21 березня по Вінницькій області очікуються складні погодні умови: сніг, місцями пориви вітру 15-20 м/с, місцями хуртовини, на дорогах ожеледиця.
За принципом інтерактивного спілкування у Рівному відбувся тренінг для інспекторів праці з Рівненської, Хмельницької, Житомирської, Волинської і Вінницької областей. Спікери тренінгу – заступник директора Департаменту з питань праці Держпраці Олена Коновалова та начальник відділу експертизи умов праці Володимир Гончарук.
20 березня 2018 року перший заступник начальника Управління Держпраці Володимир Боковець взяв участь в урочистому покладанні квітів та вінків до Меморіалу Слави та пам’ятника Героям Небесної Сотні й воїнам АТО з нагоди 74-ї річниці визволення Вінниччини та міста Вінниці від нацистських загарбників у Другій світовій війні.
Фахівці сектору гірничого нагляду провели нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ПАТ «Сабарівський кар´єр» (Сабарівське родовище гранітів) щодо дотримання правильності розробки родовища корисних копалин та правил проведення маркшейдерських робіт під час розробки родовищ корисних копалин.
27 лютого 2018 року знімач целюлози, паперу, картону та виробів з них ТОВ «ТОРГТЕХІКА ПЛЮС» Д., 1986 р.н., виконував роботу з подачі картонних заготовок у флексографічну машину. Близько 13:30, коли останню заготовку було захоплено валами флексографічної машини, Д. не встиг забрати ліву руку і вали затиснули її.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів минулого тижня проведено 17 інспекційних відвідувань щодо додержання законодавства про працю суб’єктами господарювання.
15 березня 2018 року відбувся тренінг «Основи безпеки у шахтах» у рамках проекту Міжнародної організації праці «Поліпшення стану безпеки та гігієни праці у гірничодобувній промисловості», що фінансується за підтримки Уряду Канади.
23 січня 2018 року близько 16:00, перебуваючи в адміністративному приміщенні ТОВ «Ситковецьке» (смт Ситківці Немирівського району) і сидячи за столом, директор Б., 1957 р.н., знепритомнів і впав. Медики, що прибули на місце, констатували смерть.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.