(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

5 жовтня 2017 року о 7:00 кухар комунальної установи «Козятинська лікарня відновного лікування» М., 1963 р.н., перебуваючи на курсах підвищення кваліфікації у м.Вінниця, переходила залізничну колію службовим переходом з метою сісти на електропотяг «Козятин–Вінниця» і була смертельно травмована залізничним транспортом.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Правил охорони праці у сільськогосподарському виробництві»
Документи, які органи місцевого самоврядування повинні подати до Державної служби України з питань праці для отримання посвідчення інспектора праці
Сьогодні, 9 жовтня, у приміщенні ОДА під головуванням заступника голови - директора Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації Ігоря Івасюка відбулася нарада, щодо забезпечення техніки безпеки в закладах соціально-гуманітарної сфери.
06.10.2017 р. Відбулося засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області
Група компаній «КАI» запрошує керівників підприємств відвідати «круглий стіл» на тему: «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ НАДРОКОРИСТУВАННЯ В УКРАЇНІ», який відбудеться 11 жовтня 2017 року в 12:00 за адресою: Україна, м.Київ, вул. Салютна 2б, ВЦ «КиївЕкспоПлаза». У засіданні візьме участь голова Держпраці України Роман Чернега.
Цікава й корисна інформація для спеціалістів з охорони праці, профспілкових активістів та працівників наглядових органів.
Станом на 08 год. 30 хв. 06 жовтня 2017 року відкритих осередків горіння немає, вибухів боєприпасів на території складу - не спостерігається.
Порядком здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 295, запроваджено нові підходи у відносинах держави та бізнесу, згідно з якими головними пріоритетами інспекторів праці є профілактична робота та консультування роботодавців.
Розпочато проведення планової перевірки на комунальному підприємстві "Вінницька транспортна компанія"
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.