(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології погода утримається вночі морозною і помітним потеплінням вдень. На дорогах ожеледиця.
Комісія у складі начальника відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці О.Д.Ковеля та заступника начальника відділу нагляду в АПК та СКС В.В.Харченка провела перевірку знань з питань охорони праці працівників та інженерно-технічних працівників ПрАТ «Племзавод «Літинський» (смт. Літин).
Фахівець Управління Держпраці у Вінницькій області провів семінар-нараду з працівниками та посадовими особами ПрАТ «Обласний завод ЗБВІК» щодо дотримання Мінімальних вимог з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках.
22 березня 2018 року начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці О.Д.Ковель та його заступник О.П.Куцик взяли участь у засіданні консультативно-дорадчого органу – Ради фахівців служб охорони праці підприємств машинобудівної галузі у Вінницькій області.
25 березня 2018 року о 3 (третій) годині за київським часом запроваджується літній час. У ніч з суботи на неділю годинникову стрілку потрібно перевести на 1 (одну) годину вперед.
На онлайн-прийомі, який відбувся 21 березня 2018 року з громадянами Донецької області, Максим Бикодер, інженер з охорони праці КП «Краматорськтепломережа», просив надати роз’яснення щодо застосування нормативно-правових актів з охорони праці під час експлуатації парових котлів, водогрійних котлів і водопідігрівачів.
Лікар відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області А.В.Ліщун провела нараду з посадовими особами фермерського господарства «МАГ» (с.Уланів Хмільницького району) щодо змін, які відбулися у законодавстві про працю та інших нормативно-правових актах щодо питань гігієни праці.
За підтримки Державної служби України з питань праці редакція журналу «Охорона праці» організує та проводить у 2018 році всеукраїнський конкурс відеороликів «Охорона праці на захисті життя» серед школярів і студентів середніх та вищих навчальних закладів.
Міністерством охорони здоров’я України прийнято рішення щодо скасування наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження Переліку важких робіт та робіт із шкідливими і небезпечними умовами праці, на яких забороняється застосування праці жінок» та розроблено проект наказу...
Актуальна для вітчизняної соціальної політики тема подолання факторів, що негативно впливають на розвиток трудового потенціалу України стала предметом зустрічі Міністра соціальної політики України Андрія Реви та голови Держпраці Романа Чернеги з Міністром праці та пенсійної системи Республіки Хорватія Марко Павічем.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.