(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відповідно до графіка підвищення професійної підготовки посадових осіб Управління Держпраці у Вінницькій області 13 жовтня 2017 року проведено профнавчання, у ході якого розглядались питання порядку прийняття працівника на роботу та відмінності трудового договору від цивільно-правового.
З метою реалізації пріоритетних завдань з реформування соціально-трудової сфери, досягнення цілей Стратегії сталого розвитку «Україна-2020» та виконання Програми гідної праці для України на 2016-2019 роки Голова Держпраці Роман Чернега взяв участь у 10-й Європейській регіональній зустрічі МОП.
28 липня 2017 року на молочнотоварній фермі СВК «Прогрес» (с. Студена Піщанського району) їздовий С., 1980 р.н., підгортав корми. Близько 16.00 у нього різко погіршився стан здоров’я і чоловік помер.
Інформація про переможців та других кандидатів за результатами конкурсного відбору на посади державної служби категорії «В», який був проведений 10 жовтня 2017 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області
У ході засідання правлінням було розглянуто низку питань, пов’язаних із посиленням соціального захисту деяких категорій застрахованих громадян та забезпеченням статутної діяльності Фонду.
На онлайн-прийомі громадян до Голови Держпраці Романа Чернеги звернулася харків’янка Олена Сліпченко, дружина військовослужбовця Олександра Сліпченка, який до призову на військову службу працював у ТОВ НВП «Водомер».
Згідно із статтею 12 Закону України «Про оплату праці», норми оплати праці і гарантії для працівників, а також гарантії та компенсації працівникам в разі переїзду на роботу до іншої місцевості, службових відряджень, роботи у польових умовах тощо встановлюються Кодексом законів про працю України та іншими актами законодавства України.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Г.І.Ветушинський взяв участь у черговому засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості по заробітній платі при Тростянецькій райдержадміністрації.
Управління Держпраці у Вінницькій області та Вінницький обласний центр зайнятості уклали угоду про співпрацю.
Погода 11-13 жовтня   11 жовтня 2017
На Вінниччині коливання температурного режиму. Істотних опадів не прогнозується.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.