(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Одним з пріоритетних напрямів діяльності Держпраці є запобігання використанню незадекларованої праці. Це соціальне явище справляє значний негативний вплив на розвиток економіки країни, життєвий рівень людей.
24 березня 2018 року о 19:00 лікар Вінницької станції екстреної медичної допомоги С., 1955 р.н., прийшов на чергування. Він піднявся сходами на 2-й поверх приміщення, несподівано знепритомнів і впав. Колеги провели реанімаційні заходи, після чого потерпілого доставили в кардіологічний центр. Через дві години він помер.
У семінарі-тренінгу на Кіровоградщині, який провели представники Держпраці – заступник директора департаменту з питань праці Олена Коновалова та начальник відділу експертизи умов праці Володимир Гончарук, взяли участь інспектори праці Черкаської, Чернігівської, Сумської, Полтавської, Кіровоградської областей.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів минулого тижня проведені семінар-наради на підприємствах та у підприємців-фізичних осіб Вінницької області, на яких розглядалися зміни у нормативно-правових актах з питань законодавства про працю та відповідальність за їх порушення.
Нещодавно на базі ДП «ДержавтотрансНДІпроект» проведено семінар-нараду «Шляхи підвищення ефективності навчання з охорони праці на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери управління Міністерства інфраструктури України»
Фахівцем сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ПП «Каменяр-Д» (Рекечнська шахта пиляного вапняку) щодо дотримання правильності списання запасів корисних копалин з обліку гірничодобувного підприємства.
На спільній нараді Держпраці, Пенсійного фонду України та Державної фіскальної служби України були присутні: керівництво Міністерства соціальної політики України, посадові особи та керівники структурних підрозділів територіальних органів, а також представники спільних представницьких органів профспілок та роботодавців на національному рівні.
Не забудьте привітати   26 березня 2018
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
6-8 червня 2018 року науково-виробничий журнал «Охорона праці» проводить VI Міжнародну науково-практичну конференцію «Охорона праці 2018» за підтримки Державної служби України з питань праці, Інституту медицини праці НАМН України, Федерації профспілок України, Федерації роботодавців України, Національного НДІ охорони праці та промислової безпеки України.
Фахівці Управління Держпраці взяли участь у проведенні навчання за професійною програмою для головних спеціалістів з контролю за призначенням пенсій управлінь Пенсійного фонду України.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.