(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Сьогодні європейська спільнота відзначає Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який був започаткований 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, - особливо жінками та дітьми.
Інтерв’ю Прем’єр-міністра України у телепередачі «Час. Підсумки дня» на «5-му каналі».
23 вересня 2017 року о 02:10 стався нещасний випадок з тяжким наслідком у МПП «Руслана» з пресувальником виробів із пластмас Д., 1992 р. н. Під час роботи на металевому пресі з виготовлення кришок садових полімерних люків не встановив упор і встромив руку між матрицею і пуансоном, отримав травми лівої руки.
Відповідно до графіка, затвердженого Мінекномрозвитку України, фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області, проводяться планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Правил охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском»
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
За ініціативи Державної служби України з питань праці у 2017 році започатковано проведення Всеукраїнського огляду-конкурсу на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці». До участі у конкурсі заяви подали 42 підприємства з усієї України.
За інформацією Вінницького обласного центру з гідрометеорології на Вінниччині очікується хмарна погода з проясненнями, без істотних опадів.
У Федерації профспілок області відбувся семінар-навчання з представниками членських організацій ФПО, у ході якого розглядались, зокрема, зміни в трудовому законодавстві.
12 жовтня 2017 року, в приміщенні Американського дому (вул. Пимоненка, 6) відбулась презентація національної інформаційної кампанії з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, який відзначається 18 жовтня.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.