(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Метою медичного огляду працівника є визначення стану його здоров’я, зокрема, можливості виконання ним певних трудових обов’язків, своєчасного виявлення гострих чи хронічних професійних захворювань, встановлення у разі необхідності медичних протипоказань щодо здійснення окремих видів робіт, а також попередження виникненню та розповсюдженню інфекційних хвороб.
Фахівцями відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планові перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у ДП «Жмеринське лісове господарство», Калинівські і Шаргородській ЦРЛ.
3 листопада 2017 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду.
Зі святом!   3 листопада 2017
Вітання Міністра соціальної політики Андрія Реви з Днем працівника соціальної сфери.
31 липня 2017 року о 13:15, під час виконання робіт зі звалювання дерев у Демидівському лісництві ДП «Вінницьке лісове господарство», фізичною особою – підприємцем П., 1952 р.н., на бересті завис спиляний граб. П. вирішив підрізати берест, щоб обидва дерева впали. Підрізавши, відбігав у той бік, куди падали дерева.
Працівниками відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці проведено нараду у ТОВ «Компанія «Технопром-Продукт», щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, організації безпечного ведення робіт, запобігання виробничому травматизму.
Інформація про переможця за результатами конкурсного відбору на посаду державної служби категорії «В», який був проведений 01 листопада 2017 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області.
Частиною першою ст. 19 Закону України від 23.09.99 р. N 1105-XIV «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - Закон N 1105) передбачено право застрахованих громадян на матеріальне забезпечення та соціальні послуги за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності.
Головне управління статистики у Внницькій області повідомляє, що упродовж вересня 2017 р. загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати зменшилася на 7,1%, або на 1064,1 тис. грн, і на 1 жовтня 2017 року становила 14014,4 тис. грн.
Журнал «Технополіс» призначений для широких верств громадськості, у тому числі для фахівців з охорони праці, керівників підприємств і організацій, вчених, представників виконавчої влади.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.