(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Відділом експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг протягом першого кварталу 2018 року видано 91 дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
Підготовлено Рекомендації щодо розроблення кадрової політики Державної служби України з питань праці, зокрема стосовно інспекторів праці, у рамках проекту Міжнародної організації праці «Зміцнення системи інспекції праці і механізмів соціального діалогу»
ЗВЕРНЕННЯ організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників І працівників підприємств, установ та організацій
Погода 4-6 квітня   3 квітня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на Вінниччині весна починає вступати у силу: температура повітря залишатиметься у плюсовому діапазоні. Очікується мінлива хмарність, переважно без опадів.
Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів В.М.Партій взяла участь у роботі семінару-практикуму для головних бухгалтерів підприємств м.Вінниці на тему: «Аналіз актуальних змін 2018 року. Складання податкової і фінансової звітності за 1-й квартал 2018 р.».
ЗІЗ повинні забезпечувати належний ступень захисту від небезпеки і мати таку конструкцію, що у передбачуваних умовах експлуатації максимально захистять користувача, який може без ускладнень проводити пов’язану з ризиком діяльність.
Згідно зі статтею 1 Закону України «Про оплату праці» (далі – Закон) заробітна плата – це винагорода, обчислена, як правило, у грошовому виразі, яку за трудовим договором роботодавець виплачує працівникові за виконану ним роботу.
12 березня 2018 року об 00:30 слюсар-ремонтник ДП «Гайсинський спиртзавод» Г., 1960 р.н., у приймальному відділенні сировинного відділу під час зливання патоки впав з висоти автомобіля. Dін отримав закритий косий перелом середньої третини лівого стегна зі зміщенням уламків.
Лікар відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області А.В.Ліщун провела у колективі ТОВ «Сабаров-Трак» семінар-нараду щодо останніх змін у законодавстві про працю, що стосуються організації безпечних і нешкідливих умов праці для збереження життя і здоров’я працівників.
Один із обов’язків роботодавця – забезпечити проведення інструктажів з охорони праці, які залежно від характеру та часу проведення поділяються на види.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.