(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

29 травня 2020 року відбудеться засідання журі фінального туру ІХ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», яке було перенесено у зв’язку із карантинними обмеженнями. Результати конкурсу буде оголошено до Дня захисту дітей.
Про це повідомив голова ОДА Владислав Скальський на своєму ФБ-акаунті.« Вінниччина - знову серед найкращих! Наша робота дає можливість пом’якшувати карантин!», — написав посадовець.
Дотримання соціальної дистанції слід виконувати і в офісних приміщеннях
Кабінет Міністрів України дозволив працювати як продовольчим, так і непродовольчим магазинам за умови дотримання певних правил. У зв’язку з чим Міністерство охорони здоров’я оприлюднило низку заходів безпеки.
Урядом прийнято постанову, яка визначає єдиний механізм оцінювання ризиків від провадження господарської діяльності та механізм проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Державною службою України з питань праці. Йдеться про такі сфери діяльності як охорона праці, промислова безпека, гігієна праці, поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, праця, зайнятість населення, зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю, здійснення державного гірничого нагляду.
Уряд ухвалив рішення про виділення фінансової допомоги Фонду соціального страхування України в розмірі 2 278,8 млн гривень із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками.
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про перехід до другого етапу послаблення карантину з 22 травня цього року. Під час засідання Уряду Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зокрема зазначив, що в Україні вже почалося зниження динаміки захворюваності.
20 травня майже1000 інспекторів праці з усієї України взяли участь у вебінарі «COVID-19 пандемія: як заходи з безпеки і здоров’я на робочому місці можуть пом’якшити наслідки», який організовано Проєктом ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні».
19 травня, після оприлюднення у виданні "Голос України", набув чинності закон, яким передбачене масове тестування на коронавірус.
Представники малого та середнього бізнесу Вінниччини отримають допомогу по частковому безробіттю.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.