(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Посадові особи Управління Держпраці у Вінницькій області, у рамках інформаційної кампанії щодо детінізації ринку праці у будівельній галузі, провели семінар-нараду у колективі ТОВ «БМУ-3» за участі начальника служби охорони праці Григорія Зайчука та 25 інженерно-технічних працівників управління.
3 березня 2020 року у приміщенні Вінницької дитячої художньої школи відбулось засідання журі під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці Володимира Боковця із визначення переможців відбіркового регіонального туру) ІХ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»
Заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Гаєв та начальник відділу з питань гігієни праці Світлана Юревич розповіли в ефірі радіо «Місто над Бугом», що потрібно знати про коронавірус Covid-19 та як він може вплинути на життя та умови праці вінничан.
Інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятості та інших нормативно-правових актів активно підключилися до проведення інформаційної кампанії з метою профілактики інфікування коронавірусом Covid-19 серед працівників районів області. Зокрема, інспектор праці Наталія Поліщук провела 13 превентивних заходів у Бершаді.
Фахівці відділу з питань гігієни праці та сектору експертизи умов праці продовжують інформаційну кампанію з протидії розповсюдженню корона вірусної інфекції. Зокрема, 3 березня представники Держпраці поінформували роботодавців та працівників торговельного центру «Мир» у Вінниці.
На виконання доручення Прем’єр-міністра України про вжиття заходів щодо детінізації ринку праці у будівельній галузі, фахівці Управління Держпраці зустрілись з посадовими особами ТОВ «Вінниця Будінвест» та їхнього генерального субпідрядника ТОВ «Каскад-Будінвест» з метою роз’яснення неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.
2 березня 2020 року комісія під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимира Боковцяпровела перевірку знань законодавства України та НПАОП у посадових осіб та інженерно-технічних працівників КНП «Вінницька обласна клінічна лікарня ім. М.І. Пирогова», які пройшли навчання у центрі підвищення кваліфікації, післядипломної освіти та дорадництва ВНАУ.
В області триває всеукраїнська кампанія з профілактики та протидії поширенню коронавірусу COVID-19. У рамках її проведення працівники відділу з питань гігієни праці та сектору експертизи праці проводять профілактичні заходи з працівниками торговельних закладів та громадського харчування.
Погода 3-7 березня   3 березня 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вище норми. Хмарно з проясненнями, без істотних опадів, наприкінці періоду вдень можливий невеликий дощ.
Лікар відділу з питань гігієни праці Олександр Наавгуст провів круглий стіл у КП «Вінницька транспортна компанія» за участі технічного директора Олександра Нечаєва та начальника служби з охорони праці та надзвичайних ситуацій Сергія Пічугіна щодо організації та здійснення профілактичних заходів з метою недопущення інфікування працівників та пасажирів коронавірусом Covid-19.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.