(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області, відповідно до графіка, затвердженого Мінекномрозвитку України, проводяться планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням «Про перенесення робочих днів у 2017 році» від 16.11.2016 № 850-р рекомендував графік перенесення робочих днів у 2017 році з урахуванням встановлених законом святкових і неробочих днів в Україні.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня проведено семінар-наради щодо дотримання чинного законодавства про працю, атестації робочих місць, працевлаштування інвалідів.
Відділом нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці протягом минулого тижня зареєстровано 5 повідомлень про об’єкти системи газопостачання.
Представники Управління Держпраці взяли участь у роботі першого форуму ОСББ, який відбувся 30 червня 2017 року у Вінниці. На нього зібралось близько сотні голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста, представників влади, банків тощо.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.