(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державною службою України з питань праці оприлюднено проекту наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Правил охорони праці під час експлуатації навантажувачів»
У номері – найактуальніші теми та найважливіші події очима наших кореспондентів і провідних українських експертів у різних галузях охорони праці. Пропонуємо вашій увазі статті:
За інформацією Головного управління статистики у Вінницькій області про соціально-економічне становище області за січень-лютий 2018 року, наводимо дані про населення, ринок праці та доходи населення.
Відповідно до графіка підвищення професійної підготовки посадових осіб Управління Держпраці у Вінницькій області проведено профнавчання, яке провів начальник відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки А.В.Куровський.
Заступник начальника відділу з питань гігієни праці С.О.Юревич взяла участь у планових перевірках з інспекторами Управління Держпраці у Вінницькій області 5 підприємств м.Вінниці.
Враховуючи зміни у законодавчій базі, а також багаточисельні звернення підприємств стосовно виконання вимог Порядку ДП «ГНМЦ» 26-27 квітня 2018 року організовує семінар-навчання на тему: «Роз’яснення вимог Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки».
Погода 11-13 квітня   11 квітня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології сьогодні на Вінниччині очікується мінлива хмарність, без опадів. У наступні дні невеликий дощ, вдень місцями грози.
Завершено спеціальне розслідування групового нещасного випадку, що стався 26 лютого 2018 року внаслідок ДТП на автодорозі сполученням Тиврів–Шаргород. Постраждали завідувач сектором культурної спадщини Управління культури і мистецтв Вінницької ОДА П., 1967 р.н., та завідувач народним історичним музеєм «Слава» в смт. Сутиски Т., 1947 р.н.
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-наради, на яких роз’яснювались норми трудового законодавства та внесені до нього останні зміни.
Станом на 1 березня 2018 року загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати по Україні становила 2455,9 млн гривень, порівняно із даними на 1 лютого 2018 року вона зменшилася на 79,4 млн грн., або на 3,1 %.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.