(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Оприлюднено План діяльності Державної служби України з питань праці з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік (зі змінами).
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Погода 13-17 квітня   13 квітня 2018
На Вінниччині температурний режим близький норми. Місцями дощитиме.
Начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці О.Д.Ковель взяв участь у проведенні Днів охорони праці у структурних одиницях ПАТ «Вінницяобленерго» – Тульчинських та Немирівських ЕМ.
13 квітня 2018 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.А.Боковець провів щотижневу робочу нараду, під час якої було підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
12 квітня 2018 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено конкурсний відбір на посаду державної служби категорії «В».
Статтею 265 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП України) передбачено, що посадові особи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, винні у порушенні законодавства про працю, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.
Фахівці відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду з працівниками та посадовими особами ПОГ «Вінницьке УВП УТОС» з питань відзначення Дня охорони праці, дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів І.А. Круликівський бере активну участь у роботі Козятинської районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення.
Голова обласної державної адміністрації В. КОРОВІЙ підписав розпорядження від 03 квітня 2018 року № 264 «Про підготовку та проведення у 2018 році тижня охорони праці в області».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.