(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Порядком здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 295 (далі – Порядок), запроваджено нові підходи у відносинах держави та бізнесу, згідно з якими головними пріоритетами інспекторів праці визначені профілактична робота та консультування роботодавців.
За умов підвищеної температури повітря, які склалися в останні дні, з метою профілактики перегрівання організму (гіпертермії) необхідно організувати раціональний режим праці.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів протягом минулого тижня проведено семінар-наради щодо дотримання чинного законодавства про працю, атестації робочих місць, працевлаштування інвалідів.
Відділом нагляду в АПК та СКСі Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку Ямпільський міжгосподарський оздоровчий табір «Світанок» у с.Петрашівка щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з питань охорони праці та виробничої безпеки у сезон оздоровлення дітей.
Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ПП «Енергоспецсервіс» (м.Калинівка) щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
Державна служба України з питань праці на виконання повноважень, визначених підпунктом 541 пункту 4 Положення про Державну службу України з питань праці, та з метою забезпечення виконавчими органами міських рад міст обласного значення та сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад організації ефективного здійснення делегованих повноважень у сфері державного контролю за додержанням законодавства про працю повідомляє.
На Вінниччині температурний режим поступово підвищуватиметься. В окремі дні дощ, не виключена грозова діяльність.
Відділом нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки проведено тематичні наради з питань своєчасного та якісного проведення робіт з технічного обслуговування та утримання внутрішньо-будинкових систем газопостачання.
Міністерство соціальної політики України роз’яснює, що при проведенні індексації заробітної плати працівників слід керуватися Законом про індексацію та Порядком № 1078.
Відділом нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку СТОВ «Діброва і К» (с.Мізяків Калинівського району) щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.