(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

В Управлінні Держпраці у Вінницькій області проведено семінар-навчання для інспекторів праці – представників органів місцевого самоврядування, які вже отримали відповідні посвідчення (6 осіб) та 15 працівників Департаменту самоврядного контролю Вінницької міської ради, які готуються стати інспекторами праці.
15 листопада 2017 року близько 7:55 водій Б., 1972 р.н., прибувши на територію ТОВ «Птахофабрика Поділля» (с.Степанівка Вінницького району), знепритомнів. Потерпілий був евакуйований медичним транспортом амбулаторії с.Степанівка до амбулаторного відділення, де лікарі бригади швидкої медичної допомоги м.Вінниця констатували смерть Б.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Правила охорони праці для працівників, зайнятих на цукровому виробництві».
За інформацією Департаменту фінансів ОДА, зарплату, яка перевищує мінімально гарантований рівень 3200 грн., отримує 74,1 тисячі працівників установ бюджетної сфери області або 71,4% від їх загальної кількості.
Уряд затвердив форми заяв для отримання роботодавцем дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства
ДП «Редакція журналу «Охорона праці» організовує і проводить 8 грудня 2017 року практикум з розслідування нещасних випадків відповідно до нової редакції Порядку.
Для працівників нелегальна зайнятість, виплата заробітної плати в «конвертах» призводить до:
Погода 14-17 листопада   14 листопада 2017
На Вінниччині очікується припинення опадів та зниження нічної температури до морозів.
Відповідно до річного Плану проведення перевірок суб’єктів господарювання (виробничих об’єктів) на 2017 рік (зі змінами), затвердженого Мінекономрозвитку України, проводяться планові перевірки щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
18 вересня 2017 року підсобний робітник філії «Південний Буг» ТОВ СП «НІБУЛОН» (с.Березна Хмільницького району) К., 1960 р.н., розвозив корми для годівлі тварин. О 13:40 він зайшов у приміщення корівника №9, присів на солому. На запитання доярок, що сталось, відповів, що погано себе почуває, а за кілька хвилин помер.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.