(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівцем Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ПрАТ «Ладижинський завод залізобетонних конструкцій» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
УВАГА, КОНКУРС!   18 квітня 2018
З метою привернення уваги роботодавців і працівників до питання створення належних умов праці, сприяння впровадженню на підприємствах України сучасних методів управління охороною праці, за ініціативи Державної служби України з питань праці з 2017 року проводиться Всеукраїнський огляд-конкурс на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці».
Погода 18-20 квітня   17 квітня 2018
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на Вінниччині очікується вночі 18 квітня невеликий дощ, місцями грози, вдень – пориви північно-західного вітру 15-20 м/с. У наступні дні – мінлива хмарність, без істотних опадів.
Заступник начальника відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області С.О.Юревич провела у колективах ТОВ «Піщанський» та ФГ «Благо СМС» Піщанський район семінар-наради щодо змін у законодавстві про працю, що стосуються організації безпечних і нешкідливих умов праці.
Управління Держпраці у Вінницькій області доводить до відома суб’єктів господарювання інформацію про введення в дію «Правил охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання», затверджених наказом Міністерства соціальної політики України 19.01.2018 № 62.
Відповідно до графіка підвищення професійної підготовки посадових осіб Управління Держпраці у Вінницькій області проведено профнавчання, у ході якого розглядались Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів НПАОП 40.1-1.21-98.
На день звільнення у працівника є невикористані щорічні відпустки за кілька минулих років. Чи всі вони підлягають грошовій компенсації при звільненні, враховуючи те, що було порушено норму, якою заборонено ненадання щорічних відпусток повної тривалості протягом двох років підряд?
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня проведено ряд превентивних заходів та інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання.
Інспектори відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «ВТН» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
Фахівцем Управління Держпраці проведено нараду з працівниками та посадовими особами Комунального підприємства «Ладижинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ладижинської міської ради щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.