(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько у ході щотижневої оперативної наради у Вінницькійй облдержадміністрації поінформував про роботу виконану Держпраці з метою детінізації виплати заробітної плати у 2017 році.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
14 липня 2017 року Голова Держпраці Роман Чернега відвідав з робочою поїздкою Вінницьку міську раду з метою ознайомитись із досвідом виконання Постанови КМУ №295 від 26 квітня 2017 року «Деякі питання реалізації ст.259 КЗпПУ та ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
14 липня 2017 року о 18:55 в ефірі Вінницького обласного державного телебачення «Вінтера» у програмі «Діалоги» начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько розповість про роботу Управління та про зміни у законодавстві з питань праці, які набули чинності останнім часом.
У рамках проекту Міжнародної організації праці «Глобальна програма дій у сфері дитячої праці» 13 липня 2017 року відбувся круглий стіл, під час якого обговорювали результати Національного обстеження дитячої праці в Україні 2014-2015 років.
На онланйн-прийомі до Голови Держпраці звернулися громадяни Львівської області. Андрій Олійник, голова громадської організації «Нам Тут Жити», поцікавився у Романа Чернеги щодо можливості легального працевлаштування студентів денної форми навчання та занесення їхнього стажу до трудової книжки.
Лікар з гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області А.В.Ліщун провела у колективі ТОВ «Козятинська швейна фабрика» семінар-нараду щодо останніх змін у законодавстві про працю, що стосуються організації безпечних і нешкідливих умов праці для збереження життя і здоров’я працівників.
Працівниками Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «УМІА Поділля» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Вимог щодо безпеки та захисту здоров’я працівників під час роботи з екранними пристроями».
На колегії Укртрансбезпеки обговорили можливості удосконалення державної політики з питань безпеки на транспорті та результатів надання адміністративних послуг службою. Спільні питання з Держпраці – це забезпечення держнагляду за безпекою на транспорті та здійснення заходів з попередження аварій.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.