(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Завідувач сектору гірничого нагляду – головний державний інспектор О.В.Прущак провів наради з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Солодка мрія – Вінниця» та ВКП «Росита» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці для попередження виробничого травматизму.
Начальник Управління Держпраці Володимир Марунько взяв участь у роботі виїзного засідання колегії обласної державної адміністрації, присвяченому підсумкам соціально-економічного розвитку Вінниччини за І квартал поточного року, яке відбулось19 квітня у приміщенні Тростянецької райдержадміністрації під головуванням керівника ОДА Валерія Коровія.
Людина, яка працює, завжди має бути впевненою в тому, що вона захищена від ризиків, пов’язаних із втратою здоров’я під час виконання трудових обов’язків. Важливий механізм реалізації прав громадян на соціальний захист — ефективна система соціального страхування, завдяки чому застраховані особи отримують належні виплати і послуги.
17 квітня на базі Безіменської сільської ради під головуванням очільника районної ради Віктора Слободянюка відбулось засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Козятинської районної ради.
Державна служба України з питань праці інформує, що вся надана у повідомленні інформація використовується виключно з метою аналізу стану поширення незадекларованої праці та не підлягає розголошенню у разі проведення інспекційних відвідувань.
Заступник начальника відділу з питань гігієни праці Світлана Юревич взяла участь у плановій перевірці ТОВ «Шляхбудматеріали» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та питань з гігієни праці.
30 березня 2018 року Х., 1975 р.н., верстатник деревообробних верстатів ТОВ «Вілбергс Совмілл» (смт Вороновиця Вінницького району), о 12:00 пішов на обід і на робоче місце не повернувся. О 14:15 його виявили повішеним на в’язальній поліпропіленовій стрічці на трубі опалення у складі сухої продукції.
За словами Міністра соціальної політики Андрія Реви, приблизно 40 відсотків української економіки знаходиться в тіні, а тому стандартні для розвинутих країн рецепти вирішення економічних проблем не є дієвими.
Одним з пріоритетних напрямів діяльності Держпраці є запобігання використанню незадекларованої праці. Це соціальне явище справляє значний негативний вплив на розвиток економіки країни, життєвий рівень людей.
6-8 червня 2018 року науково-виробничий журнал «Охорона праці» проводить VI Міжнародну науково-практичну конференцію «Охорона праці 2018» за підтримки Державної служби України з питань праці, Інституту медицини праці НАМН України, Федерації профспілок України, Федерації роботодавців України, Національного НДІ охорони праці та промислової безпеки України.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.