(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державна регуляторна служба України своїм наказом від 16.11.2017 № 139 затвердила План здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2018 рік (у тому числі Держпраці).
26 жовтня 2017 року о 8:45 на комплексі зерносушарок ТОВ «Зернокомплекс «Сиваш» (смт Вендичани Могилів-Подільського району) слюсар Н., 1975 р.н., ремонтував засувку аспіраційної труби бункера зерносушарки ДСП-50. У цей час тепловоз ТМГ23В із вагонами зачепив автонавантажувач, ковшем якого Н. притиснуло до металевої драбини зерносушарки...
Верховною радою України прийнято Закон «Про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України щодо святкових і неробочих днів».
21 листопада ми відзначаємо День Гідності і Свободи. Це визначна дата вшанування величі духу народу України, його відданості й цілеспрямованості у відстоюванні ідеалів демократії, прав і свобод людини.
Головний спеціаліст Департаменту праці Держпраці Вадим Бондар розповідає про основні етапи оформлення на роботу.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня проведено семінар-наради, на яких роз’яснювались норми трудового законодавства та внесені до нього останні зміни.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, а також ведення робіт, пов’язаних з використанням і переробкою мінеральної сировини у ТОВ «Гонафтосервіс».
18 жовтня 2017 року о 9:45 біля м.Липовець сталось зіткнення автомобіля «ЗАЗ SENS» з автомобілем «Газель», у якому відповідальні особи ДП «Іллінецьке лісове господарство» їхали для здачі звіту до Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства.
Подолання незадекларованої праці гарантує соціальний та фінансовий добробут країни: з початку року Держпраці виявлено 1605 нелегальних працівників
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.