(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

З 22 по 25 листопада Міністр соціальної політики України Андрій Рева братиме участь у міжнародній тристоронній (представники Урядів країн світу, роботодавців та професійних спілок) конференції «Соціальний діалог та майбутнє сфери праці», що проходить у м. Афіни (Греція).
Чи мають право промислово-санітарні лабораторії працювати після закінчення строку дії Свідоцтва про атестацію санітарних лабораторій?
З 4 по 6 грудня 2017 року в приміщенні Київської міської державної адміністрації, в рамках Всеукраїнського тижня права, проходитиме виставка-форум «Правники – суспільству» за участі фахівців Міністерства соціальної політики України.
Відділом нагляду в АПК та СКС проведено планову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у ТОВ «Агроінвест» (с.Скаржинці Хмільницького району).
Відділом з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом тижня проведено 10 планових перевірок з питань додержання законодавства про зайнятість населення. Порушень не виявлено. А також дві перевірки робочих органів Фонду соціального страхування України.
Департамент рівня життя та моніторингу соціального розвитку Міністерства соціальної політики України у листі від 25.10.2017 р. №97/0/66-17 надає роз’яснення з цього питання.
Відповідно до Плану проведення перевірок суб’єктів господарювання (виробничих об’єктів) на 2017 рік (зі змінами), затвердженого Мінекономрозвитку України, проводяться планові перевірки щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Погода на 22-25 листопада   22 листопада 2017
На Вінниччині зниження температурного режиму. Опади не прогнозуються.
21 листопада 2017 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець взяв участь у заходах з відзначення Дня Гідності та Свободи.
Заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Ю.П.Ковальчук взяв участь у роботі сесії щойноствореної Староприлуцької об’єднаної територіальної громади (Липовецький район) і ознайомив присутніх із основними засадами Постанови Кабінету Міністрів України №295 від 26.04.2017 року.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.