(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Погода на вихідні   24 листопада 2017
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується хмарна прохолодна погода, місцями невеликий дощ, мокрий сніг з дощем.
Заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Ю.Ковальчук провів робочу нараду головними державними інспекторами відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області розпочато розгляд та погодження планів розвитку гірничих робіт суб’єктів господарювання області.
Заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Ю.Ковальчук взяв участь у засіданні Ради Федерації профспілок області, яке відбулось 23 листопада 2017 року.
Такою була тема семінару з роботодавцями у Правобережному районному центрі зайнятості м.Вінниці, у якому взяла участь головний державний інспектор Управління Держпраці у Вінницькій області Лариса Пасічна.
Відповідно до статті 21 Закону України «Про охорону праці» роботодавець повинен одержати дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.
Заступник начальника відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області Світлана Юревич провела нараду з посадовими особами ТОВ «Гервін» щодо змін, які відбулися у законодавстві про працю та інших нормативно-правових актах.
29-30 листопада 2017 року відбудеться дводенний семінар-практикум за темою «Розробка та впровадження систем менеджменту охорони праці на основі управління ризиками», 1 модуль.
До уваги роботодавців!   23 листопада 2017
Використання незадекларованої праці – грубе порушення трудового законодавства.
20 листопада 2017 року о 21:00 електрозварник ТОВ «ЮНАЛЕКС» (м. Одеса) М., 1991 р.н., який виконував роботи у м. Ладижин, помер (зупинка серця) під час відпочинку між змінами у дитячому оздоровчому закладі санаторного типу «Подільський Артек» (с. Заозерне Тульчинського району).
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.