(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Сектором гірничого нагляду проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ТОВ «Юнашківський гранкар’єр» (Юнашківське родовище гранітів), щодо дотримання правильності розробки родовища корисних копалин та правил проведення маркшейдерських робіт під час розробки родовищ корисних копалин.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
27 квітня 2018 року у приміщенні Федерації профспілок Вінницької області відбулось урочисте засідання з нагоди Дня охорони праці, під час якого нагороди отримали переможці регіонального етапу конкурсу «Охорона праці очима дітей» та грамоти і подяки кращі працівники служб охорони праці підприємств області.
Вітаємо зі святом!   27 квітня 2018
28 квітня України разом з усім світом відзначає День охорони праці.
26 квітня 2018 року у приміщенні Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» відбулася прес-конференція Голови Державної служби України з питань праці Романа Чернеги з нагоди Дня охорони праці в Україні, що відзначається 28 квітня під девізом «Захищене і здорове покоління».
Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду посадовими особами ПАТ «Вінницягаз» з питань відзначення Дня охорони праці, дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
25 квітня 2018 року начальник Управління Держпраці Володимир Марунько взяв участь у розширеному засіданні Ради Федерації профспілок області з порядком денним: «Про роботу ФПО та її членських організацій щодо розвитку соціального діалогу, як основного важелю у забезпеченні соціально-трудових прав і гарантій працівників.
Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
На онлайн-прийомі 25 квітня до Голови Державної служби України з питань праці Романа Чернеги звернувся мешканець Запорізької області Юрій Манік, колишній працівник комунального підприємства «Левза» Михайлівської сільської ради.
19 квітня 2018 року близько 20:00 в Одеському відділенні Філії ЦТС «Ліски» ПАТ «Укрзалізниця» (станція Вапнярка Вінницької області) виявлено мертвим на робочому місці (без ознак насильницької смерті) охоронника ТОВ «Агентство комплексної безпеки – охоронна фірма» (м.Харків) К., 1964 р.н.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.