(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

За ініціативи та сприяння Держпраці редакція журналу «Охорона праці» розпочала проведення VII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2018»
На Вінниччині очікується коливання температурного режиму на фоні від’ємних значень. Опади, посилення вітру. На дорогах ожеледиця.
Відповідно до плану проведення Колегій Управління Держпраці у Вінницькій області 18 грудня 2017 року проведена колегія Управління, щодо заслуховування посадових осіб суб’єктів господарювання щодо виконання заходів та перевірок стану охорони праці, де протягом року сталися нещасні випадки і на яких проводились спеціальні розслідування.
Визначено регламент роботи системи електронних платежів Національного банку України (далі — СЕП) та порядок роботи банківської системи України в період завершення звітного року.
В Управлінні Держпраці у Вінницькій області відбулась нарада з головними державними інспекторами праці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів.
Фахівці сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області продовжують розглядати та погоджувати плани розвитку гірничих робіт і плани видобутку та втрат підземних вод суб’єктів господарювання області на 2018 рік.
Зі святами вітання   18 грудня 2017
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
15 грудня 2017 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько провів робочу нараду, у ході якої поінформував колектив про результати засідання колегії Державної служби України з питань праці, у роботі якого він брав участь напередодні.
Головною темою для обговорення на засіданні колегії Державної служби України з питань праці, що відбулося 14 грудня 2017 року, стало питання незадекларованої праці в Україні.
Погода на вихідні   15 грудня 2017
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується хмарна погода з проясненнями невеликий мокрий сніг, місцями ожеледиця.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.