(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

29 листопада Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України щодо святкових і неробочих днів». Про це йдеться на сайті Верховної Ради.
Із 1 грудня 2017 року відбудеться чергове підвищення одного з основних соціальних стандартів – прожиткового мінімуму.
Лікар з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області А.В.Ліщун провела нараду з посадовими особами та працівниками міського комунального підприємства «Вінницязеленбуд» щодо додержання законодавства з питань гігієни праці, зокрема, проведення медоглядів працівників.
Стартував VІІ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Конкурс організовує і проводить ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці.
Держстат України на офіційному веб-сайті опублікував оновлену інформацію про середню заробітну плату штатних працівників за регіонами й видами економічної діяльності.
Фахівець Держпраці взяла участь у семінарі-нараді з арбітражними керуючими з питань погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах Вінницької області, відносно яких порушено провадження у справі про банкрутство
27 листопада 2017 року о 14:50 у Людавському лісництві ДП «Жмеринський лісгосп» загинув лісоруб – К., 1963 р.н. Він, як фізична особа – підприємець проводив роботи з рубки головного користування. Під час зрізання ясена стовбур дерева розколовся і відземковою частиною смертельно травмував лісоруба.
У рамках Проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці» Держпраці спільно з МОП розпочали низку тренінгів.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується хмарна прохолодна погода, часом невеликий дощ, дощ з мокрим снігом.
27 листопада 2017 року об 11:30 на формувальному полігоні №2 Департаменту з виробництва залізобетонних виробів Відокремленого підрозділу «Птахофабрика «Вінницький бройлер» ПАТ «Миронівський хлібопродукт» стався нещасний випадок з формувальником Ч., 1994 р.н.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.