(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Департамент заробітної плати та умов праці Мінсоцполітики України розглянув звернення щодо надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань державним службовцям і в межах компетенції повідомляє.
Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проводиться розгляд та погодження планів розвитку гірничих робіт і планів видобутку та втрат підземних вод суб’єктів господарювання області.
30 листопада 2017 року близько 12:00 на будівництві 5-поверхового житлового будинку у с.Зарванці Вінницького району був смертельно травмований падаючою стрілою крана ДЕК-251 працівник ФОП Олексієнко В.М. різноробочий С., 1987 р.н., який у цей час прибирав територію.
Держпраці здійснює державний контроль за дотриманням вимог законодавства про працю, зайнятість населення, у тому числі дотримання прав і гарантій стосовно працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії у працевлаштуванні.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Погода з 2 по 5 грудня   1 грудня 2017
На Вінниччині прогнозується погіршення погодних умов: опади, місцями сильні, місцями ожеледь, на дорогах ожеледиця, налипання мокрого снігу.
Начальник Управління Держпраці Володимир Марунько взяв участь у виїзній нараді із представниками японської компанії «ФуджікураАутомотів Європа» – світового лідера із випуску кабельної продукції для провідних автомобільних брендів, яка відбулась 30 листопада у м. Немирів.
30 листопада 2017 року невідомий зателефонував керівникові підприємства, на якому стався нещасний випадок зі смертельним наслідком, представився працівником Управління Держпраці у Вінницькій області і за 12 тис. гривень пообіцяв допомогти у «правильному» проведенні спеціального розслідування.
1 грудня 2016 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Норм безоплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту працівникам підприємств електроенергетичної галузі».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.