(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
На Вінниччині очікується мінлива хмарність, місцями невеликий дощ, місцями грози. Вітер північно-східний з переходом на південно-східний.
11 травня 2018 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.
10 травня 2018 року Уряд на своєму засіданні прийняв постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 р. № 438», якою передбачається відтермінування строку введення в дію Технічного регламенту ліфтів і компонентів безпеки для ліфтів.
До уваги працівників!   10 травня 2018
Погоджуючись на «тіньову» зайнятість, працівники повинні розуміти, що їх очікують ризики пов’язані з захистом своїх трудових прав та соціальним захистом у разі скрутних життєвих обставин.
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Сергій Гаєв взяв участь у роботі розширеного засідання координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення за підсумками роботи щодо відзначення Всесвітнього дня охорони праці у Піщанській райдержадміністрації
3 березня 2018 року близько 8:30 бригадир тракторної бригади СТОВ ім.. Б.Хмельницького , підійшовши до будинку механізаторів, побачив різноробочого Ж., 1965 р.н., який лежав на східцях без ознак життя. Фельдшер Четвертинівської лікарняної амбулаторії констатував смерть потерпілого.
На Вінниччині температурний режим коливатиметься. 8 травня по м.Вінниця та місцями по Вінницькій області очікуються грози, вдень посилення вітру.
Відповідно до наказу начальника Управління Держпраці, комісією, до складу якої увійшли лікарі відділу з питань гігієни праці А.В.Ліщун (голова) та О.Л.Наавгуст, проведено розслідування причин виникнення хронічного професійного захворювання у фельдшера-лаборанта Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об’єднання «Фтизіатрія».
Відповідно до «Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Управління Держпраці у Вінницькій області на 2018 рік» (зі змінами) розпочато планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.