(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

24 травня в Києві відбудеться семінар з наближення умов праці в Україні до європейських стандартів у рамках спільного проекту Європейського Союзу і Міжнародної організації праці «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці»
Інспектори праці Управління Держпраці Віктор Короленко, Геннадій Ветушинський, Віктор Жовтяк та інспектор праці Томашпільської селищної ради Вікторія Скальська відвідали понад 30 закладів торгівлі і послуг у Томашполі і Теплику, де інформували роботодавців та працівників про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю.
18 квітня 2018 року розпочато Всеукраїнський огляд-конкурс на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці» за результатами діяльності у 2017 році.
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на Вінниччині температурний режим близький норми. Очікуються невеликі опади, місцями грози.
Відповідно до «Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Управління Держпраці у Вінницькій області на 2018 рік» (зі змінами) розпочато планові перевірки суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.
Президент нагадав про підвищення розміру заробітної плати вдвічі до 3200 грн, потім підвищення до 3700 грн. «Я поставив завдання вийти на рівень 4000 грн до кінця року. І це не межа», – додав Петро Порошенко, під час робочого візиту до Хмельниччини.
Працівниками відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Вінницькій області протягом минулого тижня проведено ряд превентивних заходів та інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання.
21 травня Перший заступник Міністра соціальної політики України Ольга Крентовська бере участь у Міжнародній конференції «На шляху до цілей сталого розвитку, просування сталого розвитку та гідної праці» в місті Баку, на запрошення від Міністра праці та соціального захисту населення Азербайджанської Республіки Саліма Муслімова.
17 травня 2018 року о 22:30 на каменепильній дільниці ПАТ «Граніком» (с.Махнівка Козятинського району) робітник С., 1988 р.н, виставляв межі оброблення кам’яного блоку шляхом встановлення кінцевого вимикача. У цей час інший фрезерувальниквипадково натиснув кнопку подачі головного шпинделя, внаслідок чого було травмовано ліву руку С.
Держпраці продовжує боротьбу з нелегальним працевлаштуванням. На одному зі столичних будмайданчиків виявлено неоформлених працівників. 16 травня Голова Держпраці Роман Чернега спільно з фахівцями Головного управління Держпраці у Київській області провели інспекційне відвідування на одному із будівельних майданчиків столиці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.