(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

У приміщенні ТОВ «Вінницябуд» відбулось виїзне засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області щодо стану промислової безпеки та охорони праці за результатами проведеної перевірки
29 травня проведена колегія управління Держпраці у Вінницькій області «Про стан охорони праці та виробничого травматизму у товаристві з обмеженою відповідальністю (ТОВ) Вінницький агрегатний завод».
Голова Державної служби України з питань праці РОМАН ЧЕРНЕГА дав інтерв’ю журналу «Охорона праці», яке опубліковано в № 5 за 2018 р.
23 травня 2018 року відбулось засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області, на якому розглядалось питання «Про готовність атракціонної техніки, встановленої у Вінницькій області, до роботи у літній період 2018 року».
3 травня 2018 року на майданчику біля виробничого приміщення №1 СГД «Колос» ПрАТ «ПК «Поділля» (с.Городківка Крижопільського району) свинар М., 1983 р.н, виконував завдану йому роботу – зачищав поверхню виробничого обладнання «болгаркою» із насадкою «металева щітка». Він не скористався засобами захисту очей і о 15:00 отримав травму правого ока.
Цьогоріч у травні Технічній інспекції праці профспілок України виповнилося 100 років. З цієї нагоди за ініціативи президії Федерації профспілок України відбувся національний форум «Безпека праці в Україні: необхідність якісних змін для кращого захисту життя та здоров’я працівників. Через 100-річчя профспілкового досвіду – до європейських стандартів захисту».
Комісія під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці В.А.Боковця, у складі головних державних інспекторів М.В.Чекіни та О.М.Мандренка, провела перевірку знань законодавства та нормативно-правових актів з питань охорони праці інженерно-технічних працівників Філії «Жданівський цукровий завод» ТОВ «Цукорагропром».
Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Держпраці України та її територіальних підрозділів підвела підсумки першого Всеукраїнського конкурсу відеороликів «Охорона праці на захисті життя».
21 травня 2018 року у приміщенні Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» відбулось виїзне засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області щодо стану промислової безпеки та охорони праці в дочірніх підприємствах ВОКСЛП «Віноблагроліс».
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції реформування системи управління охороною праці в Україні та затвердження плану заходів щодо її реалізації»
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.