(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Визначено регламент роботи системи електронних платежів Національного банку України (далі — СЕП) та порядок роботи банківської системи України в період завершення звітного року.
В Управлінні Держпраці у Вінницькій області відбулась нарада з головними державними інспекторами праці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів.
Фахівці сектору гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області продовжують розглядати та погоджувати плани розвитку гірничих робіт і плани видобутку та втрат підземних вод суб’єктів господарювання області на 2018 рік.
Зі святами вітання   18 грудня 2017
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
15 грудня 2017 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько провів робочу нараду, у ході якої поінформував колектив про результати засідання колегії Державної служби України з питань праці, у роботі якого він брав участь напередодні.
Головною темою для обговорення на засіданні колегії Державної служби України з питань праці, що відбулося 14 грудня 2017 року, стало питання незадекларованої праці в Україні.
Погода на вихідні   15 грудня 2017
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується хмарна погода з проясненнями невеликий мокрий сніг, місцями ожеледиця.
27 листопада 2017 року о 14:50 у Людавському лісництві ДП «Жмеринський лісгосп» загинув лісоруб В., 1963 р.н. Він, як найманий працівник фізичної особи – підприємця Ковеля І.В., проводив роботи з рубки головного користування. Під час зрізання ясена, стовбур дерева розколовся і відземковою частиною смертельно травмував лісоруба.
Фахівці Управління Держпраці провели семінар «Дотримання законодавства про працю в ОТГ», організований Вінницьким відокремленим підрозділом Установи «Центр Розвитку Місцевого Самоврядування».
Відділом нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Вінницькій області проведено нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами ПОГ «Вінницьке УВП УТОС» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки та попередження травматизму.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.