(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівець Держпраці провів нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками Немирівського місця провадження діяльності та зберігання спирту (Немирівське МПД) ДП «Укрспирт» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки задля запобігання виробничому травматизму.
Головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Вінницькій області провів позапланову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у ДП «Барський райагроліс» ВОКСЛП «Віноблагроліс».
Заступник начальника Управління Держпраці Сергій Гаєв та завідувач сектору юридичного забезпечення – юрисконсульт Марина Савелова у рамках Всеукраїнського тижня права провели семінар-нараду з інспекторами праці відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів.
ГАРЯЧІ ТЕМИ НОМЕРА: ТЕХНОГЕННА БЕЗПЕКА – ПЛАС на підприємстві. Зразок; БЕЗПЕКА ПРАЦІ – Безпечне вибухонебезпечне, або Особливості роботи з балонами; ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА НА ПІДПРИЄМСТВІ – Запалити, та не згоріти, або Профілактика пожеж під час святкування Нового року.
Погода 10-14 грудня   10 грудня 2019
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області очікується температурний режим вище норми. Хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вночі та вранці місцями туман.
З метою привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до наявних проблем у сфері охорони праці, а також з нагоди відзначення у 2020 році Всесвітнього дня охорони праці ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці проводить у період з вересня 2019 до квітня 2020 року ІХ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
Фахівець Управління Держпраці у Вінницькій області провів нараду з посадовими особами та інженерно-технічними працівниками Ладижинського міського будинку культури «Лада» щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму та безпечного проходження опалювального сезону.
В Університеті державної фіскальної служби України відбувся черговий «Ярмарок вакансій» для студентів. Участь у заході взяли роботодавці, які зацікавлені в перспективних майбутніх працівниках.
Державні, професійні, міжнародні, релігійні свята та іменинники на цьому тижні.
Лікар відділу з питань гігієни праці Олександр Наавгуст взяв участь у засіданні круглого столу«Аналіз причин настання нещасних випадків у закладах охорони здоров’я м. Вінниці за 11 місяців 2019 року», організованому Вінницьким відділенням управління ВД ФСС України у Вінницькій області.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.