(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Журнал «Охорона праці» запрошує на онлайн-тренінги, які відбудуться 9-12 червня об 11.00-12.30 (4 заняття по 1,5 години), «Розробка процедури керування ризиками небезпек в системах управління безпекою праці та здоров’я працівників» (Модуль 3).
27 травня Уряд ухвалив доручення на погодження нормативно-правових актів у форматі онлайн. З відповідною ініціативою виступив Віце-прем′єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. Це дозволить поступово відмовитися від паперу і перейти на електронний документообіг.
У Міністерстві охорони здоров’я закликають людей, які старше 60 років, продовжувати самоізоляцію, незважаючи на послаблення карантину. Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.
Чи має право працівник продовжити або оформити відпустку без збереження заробітної плати на період продовження карантину, тобто до 22 червня 2020 року?
Законом України № 540-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)» передбачено додаткові, до встановлених законодавством, доплати до заробітної плати працівникам сфери соціального захисту населення, які безпосередньо надають соціальні послуги за місцем проживання/перебування отримувача соціальних послуг (вдома).
29 травня 2020 року відбудеться засідання журі фінального туру ІХ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», яке було перенесено у зв’язку із карантинними обмеженнями. Результати конкурсу буде оголошено до Дня захисту дітей.
Про це повідомив голова ОДА Владислав Скальський на своєму ФБ-акаунті.« Вінниччина - знову серед найкращих! Наша робота дає можливість пом’якшувати карантин!», — написав посадовець.
Дотримання соціальної дистанції слід виконувати і в офісних приміщеннях
Кабінет Міністрів України дозволив працювати як продовольчим, так і непродовольчим магазинам за умови дотримання певних правил. У зв’язку з чим Міністерство охорони здоров’я оприлюднило низку заходів безпеки.
Урядом прийнято постанову, яка визначає єдиний механізм оцінювання ризиків від провадження господарської діяльності та механізм проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Державною службою України з питань праці. Йдеться про такі сфери діяльності як охорона праці, промислова безпека, гігієна праці, поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, праця, зайнятість населення, зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю, здійснення державного гірничого нагляду.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.