(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Фахівці Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду з працівниками та інженерно-технічним персоналом ДП «Електричні системи» щодо питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження виробничого травматизму.
ГАРЯЧІ ТЕМИ № 7, 2020: ІНТЕРВ’Ю – Міжнародні підходи в діяльності ПАТ «Укрнафта»; ВАЖЛИВО ЗНАТИ – Аудит чи перевірка? Відмінності та рятівна властивість першого; ВАЖЛИВО ЗНАТИ – За охорону праці відповідає підприємець.
Начальник Управління Держпраці Володимир Марунько провів оперативну нараду з працівниками відділу з питань гігієни праці та відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму щодо проблемних питань, які виникають у ході проведення розслідувань нещасних випадків, гострих професійних захворюваннь, спричинених гострою респіраторною хворобою COVID-19, серед медичних працівників лікувально-профілактичних закладів Вінницької області.
13 травня 2020 року о 15:00 на будівництві житлового будинку у с. Агрономічне, яке веде ТОВ «Інноваційні технології», монтажник технологічних трубопроводів М., 1990 р.н., проводив зачистку траншеї глибиною 2,5 м. У цей час стався зсув грунту і М. засипало по груди, притиснувши лопатою. Потерпілий отримав сполучну травма тіла, закриті переломи кісток тазу, забій грудного та поперекового відділів хребта.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» (далі — ДП «ГНМЦ») 23 липня 2020 року організовує онлайн-семінар на тему: «Нагляд за безпечністю нехарчової продукції».
Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Сергій Дисюк спільно з фахівцями Томашпільської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості відвідали роботодавців району з метою роз’яснення щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.
Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства оприлюднено для обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін Технічного регламенту простих посудин високого тиску».
Комісія під головуванням першого заступника начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимира Боковця провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів з охорони праці інженерно-технічних працівників підприємств, установ і організацій Гайсинського району та м. Ладижин, які пройшли навчання у ДП «Вінницький експертно-технічний центр Держпраці».
Уряд за дорученням Президента винайшов ресурс для підвищення мінімальної заробітної плати вже з 1 вересня ц.р. та спланував графік такого підвищення, – повідомила 1 липня під час онлайн-брифінгу Міністр соціальної політики Марина Лазебна.
Державне підприємство «Головний навчально-методичний центр Держпраці» (далі – ДП «ГНМЦ») 16 липня 2020 року організовує онлайн-семінар на тему: «Практика розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві».
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.