(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

Постановами Кабінету Міністрів України від 20 березня 2020 р. № 226 та від 08 квітня 2020 р. №271 визначено порядок введення в обіг засобів індивідуального захисту, включених до переліку товарів (у тому числі лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання), необхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
Погода 5-14 вересня   4 вересня 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області прогнозується температурний режим в межах норми, місцями короткочасні дощі з грозами.
Комісія у складі фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області провела перевірку знань законодавства України та нормативно-правових актів з питань охорони праці посадових осіб та інженерно-технічних працівників ТОВ «Літинський молокозавод» та інших підприємств району, які пройшли відповідне навчання у ТОВ «Вінницький експертно-навчальний центр».
Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства оприлюднено для обговорення проєкти Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю)» та Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення державного нагляду (контролю)».
3 вересня 2020 року перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Боковець та головні державні інспектори Микола Чекіна і Олександр Мандренко взяли участь у засіданні круглого столу посадових осіб та працівників агроформувань Теплицького району щодо умов праці в умовах пандемії та щодо безпечного ведення всього комплексу сільськогосподарських робіт.
Державною службою України з питань праці оприлюднено проект наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України „Про затвердження Правил виконання маркшейдерських робіт під час розробки родовищ рудних та нерудних корисних копалин”.
Комісія фахівців Управління Держпраці під головуванням начальника відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Анатолія Ткачука провела перевірку знань законодавства та інших нормативно-правових актів про охорону праці посадових осіб та водіїв навантажувачів ТОВ «Метро Кеш енд Кері Україна», які пройшли навчання у ТОВ «НЦ «МІОН».
У зв’язку з тим, що 1 вересня стартують інспекційні перевірки суб’єктів господарювання, активізувались як телефонні, так і звичайні шахраї. Шановні роботодавці, будьте пильними та не дозволяйте аферистам вводити себе в оману!
До Управління Держпраці у Вінницькій області упродовж І-ІІ кварталу 2020 року надійшло 305 звернень громадян.
ГАРЯЧІ ТЕМИ НОМЕРА: Безпека – нагорода небайдужих. Управління системою безпеки праці в групі компаній Smart Energy; ІНТЕРВ’Ю – Європейські стандарти оцінки ризиків та безпеки виробництва у НАК «Нафтогаз України»; ПРАКТИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ – к не перетворити інструктаж з ОП для офісних працівників у формальність.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.