(0432) 67-29-80
Вінницька область

Новини управління

З метою привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до наявних проблем у сфері охорони праці, а також з нагоди відзначення у 2021 році Всесвітнього дня охорони праці ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці проводить у період з жовтня 2020 до квітня 2021 року Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».
На виконання окремого доручення Держпраці щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з питань безпечної експлуатації кисневих балонів, установок та кисневих трубопроводів головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді на транспорті та зв′язку Олександр Тронець провів нараду у КНП «Гайсинська ЦРЛ».
Погода 19-23 листопада   19 листопада 2020
За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області прогнозується температурний режим залишається близьким до норми з незначними опадами. Хмарно з проясненнями, вночі та вранці туман, ожеледь.
Під головуванням першого заступника голови Віінницької ОДА Наталі Заболотної в онлайн режимі проведено нараду з головами районних державних адміністрацій та міськими головами міст обласного значення.
З метою запобігання настанню нещасних випадків у закладах охорони здоров’я, Державна служба України з питань праці надає Методичні рекомендації щодо безпечної експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем.
Головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді на транспорті та зв′язку Олександр Тронець провів інформаційно-роз′яснювальний захід у КНП «Тростянецька ЦРЛ» щодо запобігання виникненню нещасних випадків під час експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем у закладах тимчасового розміщення пацієнтів, мобільних госпіталях, у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком та з підозрою на інфікування COVID-19
За ініціативи Міністерства розвитку громад та територій України, на порталі «Децентралізація» з’явилася інтерактивна сторінка нового адміністративно-територіального устрою https://atu.decentralization.gov.ua/, на якій зібрані основні дані про нові адміністративно-територіальні одиниці – територіальні громади та райони у різних форматах.
Посадові особи Держпраці провели онлайн зустріч з представниками підприємств легкої промисловості різних регіонів України з метою обговорення заходів щодо запобігання розповсюдженню гострої респіраторної хвороби COVID-19.
У разі потреби знаходитись поруч із хворим членом родини у лікарні або вдома, Фонд соціального страхування України компенсує втрачений заробіток за весь час догляду. Найбільша кількість відповідних листків непрацездатності видається у разі хвороби дитини застрахованої особи.
Інформуємо, що Тиврівська районна філія Вінницького обласного центру зайнятості та Козятинська міськрайонна філія Вінницького обласного центру зайнятості з 17 листопада 2020 року відновлюють прийом клієнтів безпосередньо в приміщеннях центрів зайнятості.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.